DÜNYAİNSAN HAKLARIMEDYA ANALİZSon DakikaSuriye

15 Terörist, 15 yaşındaki Suriyeli kız çocuğuna vahşice tecavüz etti

Suriye’de faal olan tekfirci teröristler; “Savaş zamanı Müslüman olmayan kadınlar Müslümanların köleleri olurlar” sözü bahanesiyle, Humusun etraf köylerinden birinde oturan 15 yaşındaki Hristiyan kız çocuğuna tecavüz ettiler.

Suriyeli 15 selefi terörist, Hristiyanların oturduğu Humusun el-Guseyr şehrine saldırı düzenledikten sonra Meryem adında 15 yaşlarındaki Katolik kız çocuğuna tecavüze ettiler.

Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre: El-Nusra cephesi üyesi olan bu teröristler, el-Guseyr de Katolik bir ailenin evine saldırarak 15 yaşındaki Meryem adındaki kızlarını kaçırarak tecavüz ettiler.

El-Guseyr el-Nusra cephesi elebaşısı ilk gün Meryem’i kendine nikâhladı ve ona türlü işkence ve eziyet yaptıktan sonra boşadı. Hemen ardından el-Nusra cephesi komutan yardımcısı onu kendine nikâhlıyor ve o da ertesi günü onu boşuyor. Durum böyle devam ediyor ve 15. Gün 15 terörist bu günahsız kız çocuğuna eziyet ve işkencede bulunuyor.

Suriye Hristiyanlarına bağlı bir sitenin haberine göre; el-Nusra cephesi teröristleri tarafından işkence ve tacizlere dayanamayan Meryem deliriyor ve netice de el-Nusra cephesi teröristlerince katlediliyor.

El-Nusra cephesi teröristleri yaptıkları bu ahlaksızlığı el-Kuseyr’deki selefi-vahhabi liderlerinin “Savaş zamanı Müslüman olmayan kadınlar Müslümanların köleleri olurlar” fetvasına dayanarak gerçekleştiriyor…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı