Küçük ManşetlerMAKALE KÖŞESİSİZDEN GELENLERYAZI-YORUM

Ahmet Varol’a Cevap

 Yazar Ahmet Varol’un Yeni Akit gazetesinde 6 Temmuz 2012 Cuma tarihli ve  bizim ”Tecavüz Alçaklığı ve arakanlı kızlar” Başlığıyla yazdığı yazıya,Bir Okurumuz tarafından    cevap niteliğinde, gönderilen yazıyı sizlere sunuyoruz.(İslamaktuel.com)

AHMET VAROL ÜNLÜ TECAVÜZCÜLERLE KOL KOLA

Yazını okuyan kişi Bosna ve Hersek’te ki mazlum insanlara acıdığınızı sanacak. Bosna Hersek’te görüntüleri olan o tecavüzler olurken sen ve savunduğun kişiler, çiğ köfte partileri düzenleyip, vur patlasın çal oynasın yaparken, zoruna gitse de kerhanelerin kapalı olduğu İran, en küçüğü Annesiyle Kâbe de zina yapmak olan faizin yasak olduğu İran, Barların kapalı olduğu İran……mezhep gözetmeden silah yardımı yaparak, Bosnalı Annelerimizi, Kızlarımızı, kısacası biz Sünnilerin daha doğrusu tüm Müslümanların namusunu (senin için namussa) kurtardı. İşte İran’ın sizin Siyonist sevdalılar yanındaki en büyük suçu bu. Yoksa mezhebi önemli değil. Yaptığı iş sizi rahatsız ediyor İran Bosna’ya gönderdiği komutanları ve silahları sayesinde Bosnalılar, Sırplara galip gelecekken sizin Natonuz hemen araya girerek ateşkes ateşkes diye bağırdı. Bosnalıları kesemeyince, tamamının ırzına geçemeyince hemen bunu engelleyen, beynelminel planları alt üst eden İran’a yükleniyorsunuz. Yoksa İran’ın suçu ne, ülkesinde kerhaneleri, barları, faiz haneleri, kumarhaneleri kaldırması mı sizi kızdırıyor.
Zahiren kerhanelerin kapalı olması siz Siyonist sevdalıları rahatsız etmeyeceğine göre, olsa olsa emperyalistlerin Müslümanları katliam etmesinin önünde engel olması sizi kızdırıyor. Yoksa öncünüz olan BM’nin kendisine sığınan On binlerce Bosnalıyı sırplara teslim edip tecavüz ve öldürmeleri sizin için bir zevk meselesidir. Üzülseydin tüm Bosnanın o şekilde olmasını engelleyen İran’ın silah ve şehit olan komutanlarını saygıyla selamlardın. İran bu yüzden ABD ve yandaşları olan sizler için sorundur. Bosna için olan uluslar arası toplantılar da İran Bosnanın Hamisi olmuş. Biz ise Bosnayı oyuna getirmeye çalışmışız. Sizi kızdıran İran’ın Müslüman mazlumları emperyalistlerin oyuncağı olmaktan kurtarmaktır. Kosova da yüzbinlerce Müslüman katliam edilirken emperyalistlerin onlar için kurtarıcı olarak seçtiği liderlerini hatırlıyormusun. Kosavalı Müslümanların sığındığı o öncü komutanın cenazesi töreni kilisede mi yoksa camide mi olacak tartışmları yaşanırken cenaze töreni kilisede yapılarak tartışma noktalanmış oldu. Sizin Suriye’ye acıyan dostlarınız kosova katliamı yaparken şuanda ki liderleriniz patrik ile beraber birbirimizi hoş görelim toplantısı yapmıştınız. Patriğe ulan şu adamlarınıza söyleyin katliam yapmasın diyeceğinize müslümanlara hoşgörülü olsun dediniz. Sırpların dini lideri olan patrik eğer emir vermiş olsaydı Kosava katliamı olmazdı. Bu da yetmiyormuş gibi mazlum Kosavalıların başına bir gayri müslim geçirdiniz ve onları o şekilde avundurdunuz. Ama artık siz Siyonist sevdalılar Müslümanların başına geçip yön veremeyeceksiniz. Direniş Arafat vari sizin gibi Siyonist güdümlülerin elinden insiyatifi almıştır. Bundan dolayı rahatsız olmaktasınız. Suriye’nin de siz Siyonist sevdalıları kızdıran meselesi, siyonizmin dünya planlarına çomak sokmasıdır. Asıl sorun bur da yatmaktadır. Yoksa sizin ölen Filistinlilere acımanız rolleriniz gereğidir. Siyonistler, Türklerin başına Türk düşmanı, Kürtlerin başına Kürt düşmanı, Kosavalıların başına Kosova düşmanı Türkiye de de Filistini savunduğunu idda eden resmi derneklerin başına da sizin gibi Filistin düşmanlarını geçirerek rolleri paylaştırmıştır. Evet siyonizmin verdiği görev çerçevesinde işlerinizi yerine getiriyorsunuz Siyonist sevdalılarının Suriye’ye İrana kızması Bosna da olduğu gibi Filistinlileri kesme işleminde emperyalistlere engel teşkil etmesinden dolayıdır.
Her gün her saat katliama maruz kalan Filistinlilerin sizin Arafatınızın kontrolünden çıkıp Hamas ve İslami cihatla izzet ve şeref kazanması sizi üzmektedir. Filistin sünni direnişi İsrail’in katliamlarına senin gönderdiğin silahlarla mı direndi? Bırak silahı sen bir tek buğday tanesi bile göndermezken, Suriye siz emperyalistlerin gazabını üzerine çekmek pahasına da olsa onları yalnız bırakmadı. Sizin zorunuza giden, şetilleda olduğu gibi kamplara girip Filistinlileri satırlarla doğrayamıyorsunuz. Filistinliler öyle bir zor durumdaydılar ki, Fadlullaha ölülerin etini yiyebilirmiyiz diyorlardı. Neredeydi şu Suriye halkını çok düşünen ABD,BM ve Siyonist sevdalı ağabeylerin. Siz ABD,BM ve onun uşağı sistemlere La diyemezsiniz. Onların katliam, zulüm ve cinayetlerini örtmeye çalışırsınız. Afganistan ve Irakta ABD’nin bir çok tecavüz yaptığını, şebbihaların ise tüm Suriye’yi sıraya dizip tecavüz yaptığını dile getirecek kadar abartarak Siyonistlerin emirber neferi olduğunu ispat etmişsin. Senin yazını aynen alıyorum “Irak ve Afganistanda da bir çok tecavüz olayı gün yüzüne çıkarıldı” demişsin. Birçok yani iki üç dört bilemedin 10 olsun. Belgelerede çok az olay yansıtılıyor. Böylece cani katliamcı önderlerinizi temize çıkarıyorsunuz. O tecavüzleride tabiiki birkaç geri zekalı asker yapmıştır. ABD nin böyle kirli işleri olmaz demeye getiriyorsunuz. ABD’ye gelince belgelerle konuşalım diyorsun. Suriye’ye gelince hangi p…..tun delilini getiriyorsun. Irakta Bosna da Afganistan da ki gibi resmi belgen yoksa, sen mi gözlerinle gördün. Yada arkadaşlarının hanımlarına böyle tecavüz olayı olmuş olmalı ki bilmiş olasın. İsimlerini versen belgeli olur inandırıcı olur. Aksi taktirde şebbihaların içine giren sizin adamlarınız bu işi yapıp kamplarınıza sığınmış olmasın Albay harmuş da 120 askeri kesmişti kamplarınıza sığınmıştı o zaman ki yorumlarınızda da Esad, halka ateş etmeyen askerleri kesti demiştiniz. Bu tecavüz işleri de sizin kamplara sığınan albayların işi olmasın. Aksi taktirde sallama yorumlarla milletin zihnini bulandırmayın.
O zaman böyle mesnetsiz konuşursak Ermeniler Artvin de halka tecavüz etti dersek ucu sana da dokunmaz mı? Böyle koca karı lafları Siyonist sevdalılara yakışır. Biz böyle şeylere tokuz. Haydi seni görelim sende Burmalılara, Arakanlılara silah gönderde onları kurtar nerde Suriye’ye acıyan ağabeylerin çünkü Arakanların ölümü siyonizme zarar vermiyor. Bunun için onlara mecliste lazım değil, özgür ordu da lazım değil Silahta. Sen yapamıyorsan silah gönderenleri karalamak, o tecavüzlere ortak olmak olduğunu bilmelisin. Arakanlılara yine Müslümanların sığınağı İran yardım edecek. Sizin gibi Siyonist sevdalılar değil.
Filistinlilerin cinayet, katliam, tecavüzden kurtulmaları Filistin Filistin demekle olmaz. Böylece kendini kamufle edemezsin. Filistin’e gidecek orduyu zayıflatmak gizli ve açık Siyonistlerin görevidir. İran’ın, atlama tahtası olarak kullandığı Suriye’yi çökertip Filistinlileri lojistik destekten mahrum bırakamayacaksınız. Direniş cephesi İran, Suriye, Sudan, Lübnan ve Filistin sizi darmadağan edip feleğinizi şaşırtacaktır.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. ohhh mu desem offf mu desem amin mi desem ula gardaşım Allah kalemine kuvvet versin bu ne güzel yazı tek kelime ile tüm hücrelerimle haykırıyorum Allah Azze ve Celle senden razı olsun

 2. ahmet varol denen şahıs daha önceleri çıkarmış olduğu vahdet adlı dergide dünyada islam devleti varmıdır? sorusuna iran islam inkılabının islami bir devlet olmadığı çünkü resmi mezhebinin caferilik olduğunu yazıyordu.halbuki bir ülkenin çoğunluğunun kendi mezhebini resmi olarak anayasasına yansıtması kadar daha doğal ne olabilir ki? yani bir ilsam devleti için illaki herkesin ahmet varolun mezhebinden olması mı gerekiyor? yada o devletin halifesi kendisimi olursa mı islamı devleti oluyor muş .daha da ilginç olanı derginin adı vahdet ama nedense bir mezhepçilik tufanı koparmaya çalışıyor.sözde vahdetten ve kardeşlikten dem vurup açıkçası bir mezhep savaşı veriyor.vesselam…

 3. kendi sitelerinde bunları yayınlamıyorlar.hakaret içeriyormuş diye. ne kadar doğrular.ama iran aleyhinde her tür küfür caizdir

 4. çok ilmi bir yazı olmuş.bu onlara iyi dokunmuştur

 5. bırakın kardeşim bu necisleri ve onlara verilecek cevapları. velfecrin güneşi doğdu. onlar şeytanlık ve münafıklıkla etrafında adam toplamaya çalışıyor. şu saman gastecileride bir yassas ne hoş olur.

 6. Pieta ‘nın dediği gibi:
  ” Söyledim… duydu anlamına gelmez
  Duydu… doğru anladı anlamına gelmez
  Anladı… hak verdi anlamına gelmez
  Hak verdi… inandı anlamına gelmez
  İnandı… uyguladı anlamına gelmez,
  Uyguladı… sürdürecek anlamına gelmez.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı