İNSAN HAKLARIKüçük Manşetler

Amerika Hizbuşşeytandır,Ona Uşak Olan Acayip Hizbuşşeytandır

Milletlerarası Risale-i Nur ve İttihad-ı İslam Sempozyumu, Arena Spor Salonu’nda yapıldı.

Sempozyumda konuşan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ

”Şimdi Hizbullah karar almış, ‘Esad’ın yanındayız’ diye. Ben buradan söylüyorum, Türkiye’den de dua ettiler vaktiyle, sen ‘Esad’ın yanında yer alıyorum’ diyorsun, nerden gücü alıyorsun Müslümanları öldürmek için kendi kardeşini öldürmek için kardeşlerine ölüm kusanların yanında yer aldığını söyleyenler kendilerine lütfen İslam’dan ve Kuran’dan güç devşirmesinler. Onların güç devşireceği yer Müslümanları birbirine düşürmek isteyen, birbirine kırdırmak isteyen şeytandandır.

Hiç kimse kusura bakmasın çok açık çok net burdan bir kez daha söylüyorum, Hizbullah’ın adını değiştirmesi lazım, ‘Hizbuşeytan’ yapması lazım. Hem adınıza ‘Hizbullah’ diyeceksiniz hem de tanımadığınız bilmediğiniz masum kadınları, çocukları, yaşlıları öldürmek için cihat ilan edeceksiniz, böyle bir saçmalık, anlayış olabilir mi?”

Şimdi biz de diyoruz ki,

Halkların kanını akıtmaktan imtina etmeyen ve milyonlarca insanı katleden Amerikanın yanında ve safında durmak,İsrail ile amaç-hedef birliği temelinde ortak hareket etmek ,Filistin halkına ve kudüs davasına sahip çıkan İran,Suriye ve Hizbullaha saldırmak en ala Hizbuşşeytanlıktır.

 

bekirbozdag

 

İlgili Makaleler

17 Yorum

 1. Bu NATO’cu münafıklar ne zamandır hizbullahi kesildiler başımıza, demek oluyor ki tekrar trajikomediciler sahnede…

  Sonsuz selam olsun; ‘Rehberimizin Ebu Hadisi’ne!..
  Ebedi lanet olsun; ‘çağımızın Muaviyesi’nin sözcüsüne!..

  Allahümme accil veliyyikel ferec…

 2. Amerikanın kuruğundan ayrılmayanlar kime ne diyorlar?daha yeni Amerikadan geldiniz bir soluklanın hele!!!

 3. Bir mesele ancak bukadar güzel izah edilebilirdi. Allah salih kullarının basiretini açmıştır. Kalpleri kara olanlar ise gece karanlığında yolunu bulamayanlar gibidir. Allah bizleri basireti açık kullarında eylesin.

 4. hele bak,hizbullaha hizbuşşeytan diyene bak ,sizden ala hizbuşşeytan mı var,amerika ile kaşık değişen hizbullah değil,israil ile dost olan hizbullah değil,halkına kazık atan hizbullah değil,siz daha neyin hesabını yaparak bu lafı edebiliyorsunuz.
  herhalde bu herifin kafası hoştu,bişey içmişe benziyor,siyonizim sarhoşluğu var kendisinde

 5. BASİRET KAPANDIMI ALLAHTAN BAŞKA HİÇKİMSE HAKİKATI ONA GÖSTERMEZ.EY İRAN BİZ SENİN AYAKTA KALMAN İÇİN NE KADAR DA DA DUA EDERDİK,”SAKIN ZALİMLERE MEYLETMEYİN.YARDIMCINIZ ALLA İKEN O DA SİZ EYARDIM ETMEZ”AYETİNİ UNUT TUNUZ MU?…YA RABB İSLAM BİLDİĞİMİZ BU ZALİM ŞİALARI BİLDİĞİN GİBİ YAP.NASILKİ,İSLAM AHLAKINI YOK ETTİLER SENDE Z O ZALİMLERİ YOK ET AMİN.EY ŞEBBİHA YA ALÇAKÇA YARDIM EDENLER.SİZİN YAPTIKLARINIZ SİZE BİZİMKİ BİZE.ARTIK YOK OLMANIZ İÇİN DUA EDCEĞİZ…

 6. Allah Insanlarin sifatlarini suretlerine yaptiklari isler ile Yukaridaki gibi yansitir.Ve kimin Allahin Dostu , kiminse seytanin Dostu oldugunu Yukaridaki resimdeki gibi gösterir.

 7. Senden ala seytan mi var.tipe bak adamin istahi kesiliyor

 8. Adam aynaya bakmis kendini gormus.ne yapsin cok gormeyin

 9. Bu adamın tipine birde Nasrullahın tipine bakarak Kim Hizbullah Kim Hizbuşeytan anlayabilirsiniz…

 10. Amerikadaki abilerinden derslerini iyi almışlar. Gelir gelmez Hizbullah oldular….

 11. amerika ve israil yanında yer alanlar bırakın müslüman olmayı yeryüzünün en aşşağılık yaratıklarıdır bence.

 12. Amerikayı kalkındırma partisi bu halkın vebalinden kurtulamayacaklar bu halkı kandırıp rahat edeceklerini sanıyorlar Allahın vaad ettiği gün çok yakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı