DÜNYAFilistinORTADOĞUTEKNOLOJİ

Ebu Ataya Füzeleri İşgalci Rejime Vurulmuş En Ağır Darbedir

Filistin Halk Direniş Komitelerinin askeri kanadı Nasır Selahaddin Tugayının geçtiğimiz günlerde Şehit Cemal Ebu Semhedane “Ebu Ataya”nın adını taşıyan yeni füzesini ATT’yi tanıtmasının ardından Siyonist İsrail rejiminin suskunluğunu koruması rejimin içinde bulunduğu şaşkınlık ve korkuyu göstermektedir.

Tamamen Filistinli mühendislere ait olan ve şehit Ebu Ataya’nın ismini taşıyan füzeler geçtiğimiz günlerde el Meyadin televizyonunda canlı olarak tanıtılmıştı.

El Meyadin kanalına açıklama yapan Nasır Selahaddin Tugaylarının sözcüsü, Ebu Ataya füzelerinin Siyonist İsrail rejimini gafil avlayacağını belirterek, “Nasır Selahaddin tugayları Siyonist İsrail rejiminin istihbarat birimlerine en ağır darbeyi indirmiştir” ifadelerini kullandı.

Nasır Selahaddin tugayları yaptığı açıklamada bölgede direniş cephesinin kendi silahını üretebilecek kapasiteye ulaştığına işaret ederek direniş cephesine maddi ve manevi olarak destek olan herkesi selamladığını belirtti.

Ayrıca direniş silahının kutsal olduğunu belirten Nasır Selahaddin tugayları sözcüsü direniş silahına bağlı olduklarını belirterek Siyonist İsrail rejimi ile bir sonraki savaşa hazırlık için silah geliştirmeyi sürdüreceklerini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı