DÜNYAMEDYA ANALİZRESİMLER

El Kaide Ve Destekçileri, İsrail’in İntikamını Hizbullah’tan Almak İstiyor

Kurulduğu günden bu yana Mazlum halklara terör uygulayarak,Mazlumları katleden İsrail rejimi,1979 iran islam inkılabı ve akabinde Hizbullah’ın kurulmasına kadar,Muhalefetini de kendisi oluşturmuş ve Numaradan yaptığı savaşlar ve sözde direnişler ile yenilmezlik ünvanı alırken,kendisine saldırıyor gibi yapanları bahane ederek mazlum halkları daha fazla katletmiştir.İran islam inkılabı ve Hizbullahın kurulması ile Terör rejimi karşısında gerçek manada bir direniş bulmuş ve Hizbullah karşısında mükerreren yenilirken,Dünya arenasında da Direniş bloku İran,Suriye ve Hizbullah karşısında Rezil olmaı tatmış oldu.
Siyonist zihniyetin meydanlarda kazanamadığı ve büyük kayıplar verdiği savaşlar için bulduğu formül bu gün gördüğümüz,Suriye olaylarının,Lübnan patlamalarının ve El kaide denen İsrail Taşeronu örgüt ile Aynı minvaldeki örgütlerin icraatleri ve uygulamalarıdır.Yani Kısaca İsrail Kendi Kazanamadığı savaşları Taşeronları ve uşakları aracılığı ile kazanmaya çalışmaktadır.
Bu güne kadar İsrail Tarafına doğru bir mermi atmayan Şeref yoksunu yapılanmaların Hizbullah ve Direniş Bloku’nun Hamisi Suriye’yi Hedef almaları söylediklerimizin en bariz kanıtıdır.
2006′da İsrail’in harabeye çevirdiği Beyrut’u 2013′te El Kaide teröristleri harabeye çevirdi. Lübnan’da 33 gün süren savaşta Hizbullah hareketinin siyonist İsrail karşısında elde ettiği zaferin 7. yıl dönümü münasebetiyle çeşitli zafer kutlamaları yapılırken siyonizm uşağı El Kaide teröristleri Beyrut’u kan gölüne çevirdi. Beyrut’un güney bölgesinde meydana gelen terör olayı, çok sayıda insanın ölmesine neden oldu. Saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısı 20’yi buldu. Aralarında çok sayıda kadın ve çocukların da bulunduğu 120 yaralı, hastanelere kaldırıldı. Saldırıyı, daha önce adı duyulmamış bir terör örgütü – “Hz. Aişe Tugayı” üstlendi. Müminlerin annesi Hz.Aişe’nin adını kullanan örgüt operasyonun sıradaki ikinci olduğu ve bunların devam edeceğini ifade etti.

Bütün bunlar İsrail Uşağı Olduklarının en bariz kanıtı değilmidir.

 

2006beyrut2013beyrut

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Şimdi Haksöz,Haber7 gibi dünyanın en katil öörgütü El Kaidenin Türkiye uzantıları sevinç içinde kuduruyorlar.El Kaideci Haksöz ve Haber 7 sizi İsrail bile kurtaramayacak….

  2. Allah yolunda savaşanlara siz nasıl terörist diyebiliyorsunuz ya? Özellikle Irak’taki sünni halk aşırı şii olan Irak hükümetinden bıkmışlar ve El Kaide’yi destekliyorlar. Bende bir iran sünnisi olarak onların burada savaşmasını destekliyorum. Darısı iranın başına

  3. Rıza bunlarm ı Allah yolunda savaşıyor. ABD, İsrail ve Suud gibi islam düşmanlarına tek bir mermi sıkmazlar gidip nerde bir müslüman varsa tekfir edip onu öldürmenin derdinde olan insanlar Allah ın değil Şeytanın ve uşaklarının yolundadırlar. Bende sunniyim ve Hanefiyim. Bu işin mezheple bir alakası yoktur. Biz mezhebimizi din edinmedik ve edinmeyeceğiz biiznillah. Irakta sunni halkın şii kardeşlerinden bıktığı falanda yok. Siyanistlerin laflarını tekrarlamayın. Irakta sunniler Şii hükümetten bıkmışmış, Suriyede sunniler şiilerden bıkmışmış. Bu cümleler siyonistlerin lafıdır. Müslümanların lafı değildir. Dedikleriniz doğruysa bu güne kadar bu ülkelerde neden mezhep eksenli bir ayaklanma, kıyam olmamıştır. Söylermisniz. Allah bu vahabilerin ve tekfirci zihniyetin belasını versin efendileri ABD ve İtrail ile birlikte. Bu teröristler değilmiydi, sahabe kabirlerini kazıp mezardaki naaşı alıp götüren, bunar değilmi bütün türbeleri yıkan, bunlar değilmi cihad nikahı altında bir kadınla 20 kişiye nikah kıydıran, bunlar değilmi öldürdükleri askerin kalbini çıkarıp yiyen daha sayayım mı?. Şimdi söyle bakalım Allah için bu yapılanların İslamla, mezheple, insanlıkla ne alakası var. Bunlar ataları hind gibi insanların ciğerlerini ve kalplerini söküp çiğ çiğ yiyecek kadar aşağılaşmış, alçak adamlardır. din ve mezheplede bir alakaları yoktur.Selametle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı