DÜNYAİNSAN HAKLARIMEDYA ANALİZSon Dakika

Esad’a Diktatör Diye Saldıranlar Bir Facebook Sayfasına Dayanamadılar

Suriye devlet başkanı Beşşar Esad’a diktatör,zalim,baskıcı vs. diye saldıranların ve Esad’ın halkın özgürlüklerini kısıtladığını iddia edenlerin,kendilerini eleştiren en küçük seslere dahi tahammüllerinin olmadığı bir kez daha ortaya çıktı.

Dünya ve Suriye gerçeklerini objektif bir pencereden veren,Kendisini takip edenlerin,emperyalist kaynaklardan veya onların yerli teşnecilerinden değil de gerçek kaynaklardan haber almalarını sağlayan “www.suriyegercekleri.com”Adlı internet  sitesine ait facbook sayfası basit sebepler gösterilmek kaydı ile kapatılmıştır.

Takip ettiğimiz kadarı ile Hiç bir grubu şahsı veya yapıyı hedef almadan sadece hakkı ve hakikati esas alan çizgisi ile halkımıza gerçeklerin ulaştırılmasında önemli bir yeri olan suriyegercekleri sitesi ve facebook sayfasına yapılan bu menfur,Siyonist saldırıyı kınarken ,kapatılan sayfanın siz değerli okurlarımız ve halkımız tarafından eskisinden çok daha ihtişamlı olacak şekilde tekrar canlandırılacağına olan inancımızı belirtmek isteriz.

Hak – Hakikat ve halkların Düşmanları siyonist zihniyetli mahfiller bilmelidirler ki,değil bir sayfanın sesini kesmeniz,Halkların iletişimini tamamen kesseniz dahi hiç bir şeye gücünüz yetmeyecek,mazlum halkları yalanlarınıza inandıramayacaksınız.Sizin gücünüz ancak sayfaları kapatmaya yeter.Ama sizlere hiç bir zaman pirim vermeyen ve bütün propagandanıza rağmen size inanmayan halkımızın ve halkların kalplerini elinde tutan Rabbimizin her şeye gücü yeter.

Bu inanç ve İman ile tüm okurlarımızı,aklı ve vicdanı hür bütün insanlarımızı,gerçeğe ve doğruya hasret gönülleri, bütün özgür akılları,aklını ve ruhunu kiraya vermemiş herkesi “SURİYE GERÇEKLERİ”Sayfasını desteklemeye davet ediyoruz.

Yaklaşık olarak beş bin insanımızın beğendiği sayfa,yine bu beş bin insanımızın görüş ve düşüncesi hiçe sayılarak  kapatılmıştır,sayfanın kapatılmasına gerekçe gösterilen haber linkleri ise aşağıda verilmiştir.

Daha önceleri de 45-50 bin beğenisi olan ve gerçekleri duyuran sayfalar yine aynı mahfiller tarafından  gerekçe gösterilmeden kapatılmış ve gerçeğin sesi kesilmek istenmiştir.

Sosyal medyanın önlerinde büyük bir engel ve baş belası olduğunu defalarca itiraf edenler,bu yolla sosyal medyayı susturmak istemektedir bu duruma engel olmanın en iyi yolu ise dayanışmadır ve bu gün o gündür.(islamaktuel)

Suriye Gerçekleri Sayfasının Kapatılmasına Gerekçe Gösterilen Haberler

 

Nusra cephesinde savaşan bir Suudi subay öldürüldü

Lübnanlılar, Hizbullah’ın kararından memnun

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı