HABERLERİSLAM BÜYÜKLERİ

Filistinli Hizbullahi gençlerin füzeleri siyonist rejimi perişan etti

Kum İslami İlimler Merkezi öğretim üyesi, bölge düzeyinde İslami direniş güçleri arasında sağlanan dayanışmanın Siyonist İsrail rejiminin Gazze’ye yönelik 8 günlük saldırısının çok önemli bir getirisi olduğunu bildirdi.

İslami direnişin elde ettiği dayanışma sonucu sulta düzeninin dize getirdiğini hatırlatan Kum İslami İlimler Merkezi öğretim üyesi Ayetullah Kabi, Siyonist İsrail rejiminin Gazze’ye son saldırısında bazı amaçları güttüğünü, başta Mısır olmak üzere bazı bölge ülkelerini sınamanın bu hedeflerden biri olduğunu söyledi.

Siyonist İsrail rejimi çelik siperinin Filistinli Hizbullahi gençlerin füzeleriyle kâğıttan bir kubbeye dönüştüğünü hatırlatan Kum İslami İlimler Merkezi öğretim üyesi, Filistin İslami direniş güçleri füzelerinin saldırısıyla Siyonist rejimin demir kubbesinin bir anda yıkıldığını ve kağıttan bir kubbeye dönüştüğünü söyledi.

İsrail rejiminin Gazze’ye saldırmakla Suriye’de İslami direnişi zayıflatmak istediğini, ancak direnişin İsrail’e verdirdiği ağır yenilgiyle, kuşkusuz Suriye’de de İslami Direnişin güç kazandığını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı