DÜNYAİNSAN HAKLARIMEDYA ANALİZRESİMLERSuriye

FOTO-Katil İsrail ÖSO Teröristlerini Neden Tedavi Ediyor

Siyonist İsrail gazetelerinden The Jerusalem post gazetesi Suriye’yi yerle bir edip, halkın güvenliğini yok eden yaralı teröristlerin Siyonist İsrail hastanelerinde nasıl tedavi edildiklerini detaylı bir şekilde yazdı.

Siyonist İsrail gazetelerinden The Jerusalem Post gazetesi “Suriyeliler İsrail Hastanelerinde” başlığı ile verdiği haberinde “İsyancıların! Çoğu burada iyi bir şekilde tedavi görüleceklerini bilmekteler” diye yazdı. Haberde Suriye güvenlik güçleri ve halk komitelerine karşı savaşırken yaralanan isyancıların İsrail’in modern hastanelerinde tedavi edildikleri belirtildi.

Gazete, İsrail hastanelerinin sağlık personelinin Suriyeli isyancı teröristlerle özel olarak ilgilenildiklerini belirterek şunları yazdı: İsyancı yaralıların sağlık merkezlerine ulaşımlarında güçlük çekmemeleri için Suriye sınırlarına yakın yerlerde bu amaç için hastaneler hazırlandı.

Akdeniz kıyısındaki Neharya bölgesindeki hastanelerden birisi Golan tepelerinde bulunmakta.

Adı geçen hastane Mart ayından bu yana Suriye’deki çatışmalarda yaralanan teröristlerden 80 tanesini tedavi etti. Siyonist rejim ordusu, yaralı teröristlerin hastanelere nasıl nakledildikleri konusunda şu ana kadar hiç bir açıklama yapmadı.

Suriyeli teröristlerin tedavi edildikleri hastanelerin birinde görevli olan isminin açıklanmasını istemeyen bir yetkili The Jerusalem Post gazetesine yaptığı açıklamada kendisinin çalıştığı hastanede şu ana kadar 90 yaralı teröristin tedavi edildiğini söyledi.

Hastane personellerinden Shukra Kasiys ise şunları söyledi: Bizler onların (Suriyeli teröristlerin) bu hastanelere nasıl geldiklerini bilmiyoruz. Bizler İsrail Ordusu doktorları tarafından onlara iyi davranmamız ve hizmet etmemiz konusunda uyarılıyoruz.

israil-terorist-tedavi-4

 

israil-terorist-tedavi-3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı