İNSAN HAKLARIKüçük ManşetlerMEDYA ANALİZSİZDEN GELENLERYAZI-YORUM

Hakan Albayrak çıfıtlık kiniyle o kadar şaşı oldu ki

Sizden gelenler köşemize gönderilen ve yine son derece çarpıcı ve sarsıcı tesbitlerin yer aldığı yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.Yazıda muhatap kabul edilen şahısların da cevaplarını yazma ve Sitemiz üzerinde yayınlama hakları vardır.(islamaktuel.com)

Hakan Albayrak cifitlik kiniyle o kadar şaşı oldu ki;

Vaktiyle Mekke de bizim şu pavyonu aratmayan gazete köşelerinde oturup da Kur’an yorumunu yapıp, Ümmet-i Muhammed olduğunu ispatlamak için koltuk altlarında havlu eksik etmeyen fakat nerelerini sildiklerini bile bilmediğimiz, membran makinesinde çıkmış gibi bütün uzuvları preslenmiş atar damarlarında akan kanın bile siyonizm siyonizm diyerek aktığını gösterecek kadar dar elbiselerle kendilerini kısırlaştıran ebter nesl-i siyonist yaratıklara benzer bir zevat-ı esfel varmış.

Saniyen ilim ve irfan namına herşey kilim ve pirfan olmuş, edep zir-u zeber olmuş, mal ve mülk Karunları -sağı da geride bırakıp- solda sıfır yapmış, Arabistan krallarının ülkeyi Suudi Arabistan yapıp adına zimmetledikleri gibi şirklerinin gelişimini ülkenin gelişimine eş değer tutup, cahillerin ülkeyi batırmaması için bütün ihaleleri alıp ülkeyi üzerlerine zimmetledikleri gibi bayrağını da şirket bayrağı gibi görüp onuda soyisimleriyle zimmetleyenlere benzer bir hilkati ucube varmış.

Komünizmi simgelediği için kırmızı çizgileri olmayan, çizgileri hep yeşil (bunlardaki ümmet-i Muhammed olmanın tek nişanesi). Herşeye, her türlü habasete adam kesme dahil, her melanete yeşil ışık. kerhaneye, Annesiyle zina yapma derecesinde olan faize yeşil ışık, içki -kumar-kerhane reklamlı gazete köşelerinde aldıkları ilhamlarla beslenip, kalbi seyahatlerle hem kendini hem okurlarını içinde olduğu pavyon havasında seyr-u süluku siyonizme ulaştıran, bütün çizgileri yeşil olan gönül erlerine benzer ebleh bir Mekkeli varmış.

Mavi Marmara’da kendilerine nöbet yazmayıp, alt tabakaya nöbet yazarak, onlara cennetin güzelliklerini anlatıp, kendilerini cehennemin dibinde ümmet-i Muhammed’in selameti için saklayan, ümmet-i Muhammed’i seferber edip kendi canları için Suriye’ye gitmemeyi kırmızı çizgi gören ve Adem Özköse’yi gönderip arkadan kıskıs gülüp mangalda kebap bırakmamayı yeşil çizgi kabul edenler gibi bir ehl-i keyf Mekkeli varmış.
Siyonizmin üflediği zurnadaki akan salyaları zemzem diyerek içip beslenen ve kuduzlanan, kırmızıyı protesto edip yeşil için dua eden siyah ruhlu, zemzem kuyusuna küçük abdestini ederek kendini meşhur eden bir Mekkeli varmış.

Bu Mekkeli daha sonra Mekke’de kendisi için gözünü yumup ağzını açan insanları duydukça meşhur olmanın verdiği hazla zevkten dört köşe olmuş zevat bozuntusunun, mustazaf-müstekbir muhabbeti yaparak ne kadar Kur’ani, Muhammedi bir şahıs olduğunu gazinoları andıran gazete köşelerinde başka fahşiyata şayet gözünüz takılmazsa görürsünüz.

Mini etek giymiş bir spikerle huşuyu konuşup kendinden geçenlerin, her türlü melanete yeşil ışık yakıp muttaki rollerine girenlerin, Koca bir İran’ı çarşafa büründürenlere kızmaları, orada huşularını artırıcı ortamları, gazete köşelerini bulamayacak olmalarının verdiği huzursuzlukla, sözüm ona takvadan kaynaklanan saldırganlıklarına yeşil ışık yakmalarını çok görmemek gerekir.

Asaletine hayran olduğun devrimci güçler, siyonizmin asaletine halel getirmeyecek gerçekçi adımlar attılar. Hayvan keser gibi, insanları Suriye’de yere yatırıp tekbirler eşliğinde kesilmelerine yeşil ışık yakıp, boğazı kesilenlerin kıvranmasına kahkaha atan, akan kanları kahve fincanlarına doldurup zevkle seyredip yudumlayanların, canavarları alkışlayan, mazlumun kesilirken ki hırıltısını müzik sanan vampir ruhlu mahlukatlar için her şey yeşil.Üzerlerine benzin dökülüp sonra salavatlar eşliğinde canlı canlı yakılmaları için gerekli ortamı hazırlayıp onlara yeşil ışık yakanların halet-i ruhiyelerinin siyonizmle ne kadar uyumlu olduğu izahtan varestedir.

Türk jetini düşüren radarların nerede olduğunu sorgulayacağına, Irak mazlum halkı için çalışmayan vicdan radarını sorgula. Irak sizin gibilerin gerçek çehresini gösteren önemli bir turnusol kağıdı. Suriye halkı için ağlama rolleri yapanların, Irak’ı hiç gündeme getirmemelerini neyle izah edecekler. Irak’ta da bombaları Beşar mı yoksa babası mı patlatıyor? Hergün gündelik işleriyle meşgul olan insanların arasına giren bomba yüklü kamyonun infilak ettirilerek, koca bir caddeyi yerle bir edip cesetlerin onlarca parçaya ayrılıp havada uçuşmalarına yeşil ışık yakıp zevkle seyredip sonra insanlıktan, vicdandan bahsetmeniz ,siyonizmin zurnasından çıkan sese göre şekil almanızdan başka ne ile izah edilebilir. Irak’taki patlayan bombalara summun olanların, siyonizmin çaldığı piyanoda uçuşan notalardaki natocuların, hangi vicdani, insani duygudan ötürü Suriye de mustaz’af-müstekbir edebiyatı yapıyorlar.
Bir zamanlar dokuma yapan, bir çırak varmış. Dokumacının çırağına:
-“Neden hep fil ve zürafa işliyorsun? Daha güzel resimler dokusan iyi olmaz mı?” diye sormuşlar.
O da cevaben :
-“Ben dokumacıyım ressam değil. Resimleri ustam yapıyor ben de sadece onları dokuyorum.” Siz siyonizmin çırağları olarak ancak size verilen şeyi dokursunuz. Sizden ne beklenir ki…
Neredeyse Suriye’den daha büyük olan İstanbul’un bütün kaymağını yiyen, sömüren, sömürgecilikte ABD’ye taş çıkaran Boğaz’daki güzide aşiretinizin, nazenin evladı olarak; diktiğiniz gökdelenlerin, binaların altında çalışan asgari ücretli, ezilen insanların sesini duymayıp kulak tıkayan İstanbul’un müstekbirlerinin Suriye’de mustaz’aflığa soyunması ne ile izah edilebilir.
Dalgalanmalı Ülkemin her fabrikasının bacasında tüten bir Albayrak
Utanma gururla dalgalan sende İstanbul şafakların da ey şanlı Albayrak
Suriye’de akan kan asla helal olmaz, eğer ihaleleri kaptırırsak
Ne güzel Şam teslim-i servet için sabırsızlıkla beklemekte seni ey kanlı Albayrak
Kalmasa da en ücra köşede bir ocak sen yine de dalgalan ey Albayrak
Kelle koltukta savaşır Bağdat’ta bombalarla parçalayarak genci Albayrak
Atanın ruhu şad olsun, havada uçuşan el, ayak, göz için ey Albayrak
Havada uçuşan insanlarla açılsın kapılar dolsun hazine-i Albayrak
Çatma kaşlarını, kurban olsun cesetlerin uçuştuğu Irak sana dikeriz oraya da bir Albayrak.
Kol kola olmaktan iftihar etmekte melik-i adud krallarla ey albayrak
Arabistan olur da mülk-ü suud Türkiye niye olmasın mülkü Albayrak
ABD’nin “bizim çocuklar darbe yaptı” dediği gibi, senin bahsettiğin “hürriyet ve adalet için ölmeye hazır çocuklar” da “hakim olursak israille hiçbir sorunumuz olmayacak” diyerek “bildiğim tek şey var o da devrim(!)den sonra israilin işi kolay olmayacak” dediğin sözünü de yalanlayarak, tek bildiğin şeyinde bağırsaklarından süzülmüş olduğunu ispatlamış oldular.

Hiçbir ilmi,Kur’ani,fikri derinliği olmadan, zemzem kuyusuna pisleyerek meşhur olanların katliam, kesip doğrama, kan ve gözyaşı üzerine oturtarak genişlettikleri yeşil çizgilerinin Allah Belasını versin!

hakanalbayrak

İlgili Makaleler

25 Yorum

 1. Allahumme estağfirlene etmim nurene sebbit kalbi dinike vağfirlene zunubene vallahu yutimmen binnur velev kerihel müşrikun vel kafirun vel münafıkun vel facirun vel fasikun vel hannasin ila ahiruda’vane anil elhamdülillahirabbil alemin. ancak bu kadar güzel yazı ile insan ilhama gelip dua eder. Yahu ellerin dert görmesin kalemin kılıç kadar keskin dilin zülfikar kadar sivri aklın Al-i Muhammed kadar berrak sözün Musa (as)’ın ki kadar açık ve anlaşılır baltan İbrahim (as)’ın ki gibi putkıran olsun davanız Üstadın, İmamın ve Rehberin davasına ram olsun Allah hepinizden razıolsun

 2. hah hah hah hah haaaaaaaaaa……. bir saattir gülüyorum hala gülüyorum ya.o ne yazı o negüzel izah.hakan albayrak adam değilsin biliyorum da adam olsan bir daha toplum içine çıkmaz tası tarağı toplar bu ülkeyi terk edersin.İsraile gidebilirsin bak.kavminle birlikte yok olursunuz ne güzel.sen de bu utançtan kurtulmuş olursun. haaaaaa haaaaaa hah hahhhh ha…. bak hala kendimi tutamıyor gülüyorum ya…ha ha ha hah…

 3. ya bu yazıyı kim yazmışsa eline sağlık bu hakan albayrak baya, bayaa almış cevabını bu kapak ona 20 sene yeter

 4. bişeyler dusunebildigini zannederek heyecana kapılıp arada sırada televizyonlara cıkan bu zavallıyı ole ciddiye yani kaale almanın bana gore cok anlamı yok heralde.. cunku her seferinde sirkatini, müslüman gecinirken buyuk ihtimalle ahmaklıgından olsa gerek insana dusmanlık yaptıgını, dine allaha kitaba peygambere dusmanlık yaptıgını göremeyecek sekilde kör haris ve idrak edemeyicek olcude akıldan yoksun oldugunu cümle alemin gözleri önünde ortaya sermekte.. o yüzden buna ve bunun gibilere gülüp acımaktan baska bir söz etmeye bile gerek yok bence.. muhakkakki Allah bilir boylesine ve bunun gibilere ne yapacagını

 5. azda olsa hizmet edenleri hedef almmamalıyız. belki oda birgün hatasını anlar sonra yüzüne bakamayız.

 6. Karanlıkta dile getirmekten çekindiğiniz hakikat, bir gün aydınlıkta işitilecek ve gizli mekanlarda öğrendiğiniz bir inancı, bir gün çatılardan haykıracaksınız ve insanlar buna inanacak

 7. “az da olsa hizmet edenler” ne demek kardesim???? yezid neye hizmet etmisti ???? bu kadari yeter sanirsam…

 8. hakan albayrak gibi birinin hatalarını böyle ummuma açık yerlerde dile getirmek iyiolmaz.

 9. Daha önceleri “yahudilik ve masonluk “kitabıyla tanınan Adnan oktar diğer ismiyle harun yahya bu kitapta yahudi karşıtlığı yaparken. daha sonra anlaşıldıki adam yahudi çıktı .babası eski bir haham.Adam müslümanların arasına sızmak için kendisini yıllarca yahudi düşmanı diye tanıttı. taki mavi marmara olayına değin.öyleki artık israilden gelen milletvekilleri önce “Adnan oktar “ın evine uğrayıp sonra TBMM ye uğruyorlar.adnan oktar Galit Şilata bir şey olursa gögü filistinlilerin üzerine yıkarız diyordu.yani önceden bu adam az da olsa hizmet etti mi diyeceğiz? yoksa herşey emellerine ulaşmka için miydi?başarılı olamayınca da kendini israilin en zor anların da nihayet yahudi olduğunu itiraf etmek zorunda kaldı.idealist yahudiler namazda kılar haccada gider oruçta tutar evet doğru.ama kaç kılığa girerlerse girsinler müslümanları kandıramayacaklar. çünkü tarih tersine dönüyor.artık film başlarken nasıl biteceğini bilen müslümanlarda var. yazı tek kelime ile mükemmel olmuş ,çok engin ufukların zirvelerinden gelen bu sel sinsi olanları tokatlayıp deşifre ediyor….

 10. yahu merak ediyorum bu gafiller bu kadar aptal aptal olamaz. sonra diyorum neyle izah edeyim bunların hainliğini evet buldummm SİYONİZM…sizi gidi bir tavuğun buduna dinlerini satan ucuz din tüccarları,maskenizin düşmeyeceğinimi sanıyordunuz

 11. sattıkları sabun hacı şakir sahibi yahudi vesair…

 12. islami camiamıza katkısıolanlara nankorlük iyi değil

 13. sayın okurumuz yorumunuzdaki uygunsuz kelimeler nedeni ile yorumunuz yayınlanmamıştır(editör)

 14. Bu nasıl bir islami camiaki ülkenin dört bir tarafı g. evleri ile mamur oluyor?bu nasıl bir islami camiaki bir bayan öğretmen okuluna başörtüsünden dolayı ürkek gidiyor? bu nasıl bir islami camia ki 70 yıldır yerinde sayıyor? yani 70 yıl daha mı beklemeliyiz?nankörlükmüş!… yok yok şükür edelim hemen secdeye….bu tilavet secdesi mi?israile mi secde?… Böyle islami! camia olmaz olsun…

 15. bir kişi yahudi de olsa ne olursa olsun fikrinini söyleyemezmi. niye tahammül edemiyoruz. hemen hakan beyi asıp kesiyorsunuz

 16. bu yazıyı ve yazıya yapılan yorumları birçok kişi gibi ben de ilgi ile takip ediyorum. yazı gerçekten bilinçlendirici bir niteliğe sahip. daha doğrusu artık toplumumuzda belirginleşmeye başlayan bilinç düzeyinin parlayan bir ifadesi niteliğinde. son olarak volkan kardeşimizin yorumunu da okudum. ancak şu açık ki bu yazı malum kişi hakkında yine bir düşünceyi ifade ediyor. herhalde volkan kardeşimiz hakan albayak’ın “böyle kırmızı çizginin Allah belasını versin” makalesine yazacağı yorumu yanlışlıkla buraya yazmış.

 17. Yıllar dır sözde islami görüken gazetelerin köşe yazarlığını yapanlar islami görünerek ümmeti kandıracaklarını zannediyorlar. Ama şunu unutuyorlar daha Anadolunun mümin evlatlarını kandıramazlar.
  İslami görünümlü, amerikan donlu olanları iyi biliyoruz.

 18. ben çıfıtlık kelimesini anlayamadım .anlatabilirmisiniz

 19. ali google ye çıfıtlık yazarsan cevap çıkacaktır sevgili kardeşim

 20. bunlar kimbilir hangi yahudinin soyundan türemiştir.

 21. bu adam yine zırvalamış.okudunuzmu.güzel haşlama bir cevap yazarsanız kendine gelir.

 22. her yahudi lanetlikmi.mustafa hocam bunu tenkit ediyor.

 23. İnkılaba alenen düşmanlık yapanların sonunu da mı görmüyorsun natocu hakan? Görmedin mi Saddam’ı, görmedin mi Hüsnü Mubarek’i? İnkılab’a ilişmek kimin haddine!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı