İNSAN HAKLARIİranMEDYA ANALİZ

Halk destekli ABD’ye Ölüm merkezleri oluşturuluyor

İran Genelkurmay Başkan Yardımcısı, 13 Aban(04 Kasım) “Dünya Emperyalisti ile Mücadele” gününe işaret ederek, bugünde halk destekli “ABD’ye Ölüm” merkezleri oluşturulacağını bildirdi.

İran Genelkurmay Başkan Yardımcısı Tuğgeneral Seyyid Mesud Cezayiri 13 Aban(04 Kasım) “Dünya Emperyalisti ile Mücadele” gününe işaret ederek, bu günde çeşitli halk destekli merkezler oluşturulacağını ifade etti.

ABD’nin İran aleyhinde işeldiği düşmanca eylemlerini sıralayan İran Genelkurmay Başkanı Yardımcısı, Amerika’nın düşmanca eylemleri devrimin ilk gününden başladığını hatırlattı.

Tuğgeneral Cezayiri, ABD yönetiminin ve uluslararası Siyonizmin İran milletine yönelik cinayetleri hiçbir zaman unutulmayacğını belirterek, Amerika’nın bölgeye ve bölge dışı ülkere yönelik işlediği terörist eylemler dolaysıyla dünyaya açıklamada bulunarak ve zararlarını karşılayarak özür dilemesi gerektiğini vurguladı.

Tuğgeneral Cezayiri, 13 Aban(04 Kasım) “Dünya Emperyalisti ile Mücadele” günü dolaysıyla bugünden itibaren halk destekli “ABD ve Siyonist rejime Ölüm” merkezleri oluşturulacağını bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı