DÜNYAİranİSLAM BÜYÜKLERİ

Halk ve İmam Ali Hamaney’in arasındaki bağ nizamın en önemli güç kaynağıdır

Seyyid İmam Ali Hamaney’in kalem müdürü, düşmanların İslam cumhuriyeti karşıtı tüm komplolarının başarısız olduğunu belirtti.

Seyyid İmam Ali Hamaney’in kalem müdürü Hüccetülislam Muhammed Muhammedi Golpaygani dün Tahran’ın batısında bulunan Gazvin kentinde, İran silahlı kuvvetlerinin bölgede söz sahibi olduğuna işaretle, günümüzde düşmanların komplolarının 35 yılın sonunda yenilgiye uğradığını belirtti.

Seyyid İmam Ali Hamaney’in kalem müdürü ayrıca halk ve rehber arasındaki kopmaz bağın İslam cumhuriyeti nizamının en önemli güç kaynağı olduğuna değinerek, bu bağın dünyada eşsiz ve emsalsiz olduğunu ifade etti.

Hüccetülislam Golpaygani ayrıca bölgede IŞİD terör grubunun oluşturulmasına işaretle, İslam düşmanlarının bu tekfirci akımı oluşturarak, İslam’ın Rahmani çehresini zedelemeye ve tahrip etmeye çalıştıklarını ifade etti.

İslam düşmanlarının bölge ülkelerindeki şirretliklerine değinen Hüccetülislam Muhammed Muhammedi Golpaygani, günümüzde İmam Ali Hamaney’in dirayeti ve silahlı güçlerin gücü ve iktidarı olmasaydı, belki de İran’ın komşularından daha da beter bir durumda olabileceğini ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı