İNSAN HAKLARIİSLAM BÜYÜKLERİSuriye

Hani Siz Nusayrilerle Savaşıyordunuz 85 yaşındaki İslam Alimi pir-i fani’den ne istediniz

Suriye de  nusayri azınlığa karşı savaştıklarını iddia eden Nato beslemesi terör gruplarının yaptıkları son eylemleri ile bu iddialarının asılsız olduğu kanıtlanmış oldu. Suriye de amacı ilim ve irşattan başka bir şey olmaya ve 85 yaşında olan Şeyh Ramazan el Buti eli kanlı teröristlerce vahşice Şehid edildi.

İlim,Kültür,Akıl,Mantık ve Ahlak  namına hiç bir kural tanımayan, Suriye Halkının yönetimine verdiği destekten dolayı halkı cezalandırarark hiç bir vahşi hayvanın bile tahammül edemeyeceği işkenceleri ,boğazlamaları,saldırı ve tecavüzleri onlara reva gören, insan bozması canavarlar en sonunda çareyi 85 yaşında pir-i fani İslam alimini öldürmekte buldular ve bu menfur planlarını icra ettiler.

Şehid  Ramazan el Butiye Rahmet, Onu Şehid eden canilere de lanet diliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu mel’unların ataları İbn-i Mülcem İmam Ali’yi tekbir getirerek şehid etmişti…bu iblisler şimdi de Allah’ın evlerini Allah’ın evinin misafirleriyle beraber havaya uçuruyorlar..Allah dostlarının kabirlerini havaya uçuruyorlar…emin olun bu adi mahluklar Allah Resulünün bile pak kabrine intihar saldırısı düzenlerler…Kurban olduğum Allah, Siyonisler milyonlarca sene uğraşsalardı..bu ahmaklardan on tane üretemezlerdi…Bunlar Siyonisten bile daha siyonisttirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı