HABERLER

İran İslam Cumhuriyetinin Muhkemliği Düşman Tarafından İtiraf edildi.

Dünyanın Mazlum ve Müslüman Halklarına İlahi bir lütuf olarak sunulurken, Dünya Küfür cephesinin kalbine ise zehirli bir hançer gibi saplanarak felç eden İran İslam Cumhuriyeti hakkında Düşmanın İtirafları devam ediyor.

1979 yılında Rahmetli, Hazreti İmam Ayetullah Humeyni Tarafından Siyonistlerin elinden alınarak İslamın Hizmetine amade kılınan İran, Dünya Mazlum ve Müslümanlarına Güneş misal ışık olurken, küfür cephesini ise karanlıklara derketmiştir. Süreyya yıldızına çıkan İslamı tekrar yer yüzüne İndiren Farisi Yiğitler, ülkelerindeki Amerikan Elçiliğini basarak fitne yuvası bu merkezin tüm faaliyetlerine engel olmuşlardır. Amerikan Elçiliğinin basıldığı bu günü Dünya halklarına “Dünya Emperyalizimle Mücadele günü” olarak İlan eden İran İslam Cumhuriyeti tüm dünyanın özgür insanlarının dikkatlerini bu noktaya toplamayı başarmıştır.

1979 yılından bu yana İran coğrafyasındaki tüm varlıklarını kaybeden Siyonist mahfiller büyük bir umutla İran’ı tekrar kazanma hesapları yapmış, yıllarca değişik fitne ve desiselerle buna çalışmışlardır. Bu noktada rahatlıkla söylenebilir ki, İran aleyhinde söylenen en küçük sözden, en büyük komploya kadar hepsi düşmanın İran’ı geri kazanma ve İslamı ebediyyen yok etme operasyonlarının birer parçasıdır, alet olmamak için azami dercede dikkat edilmelidir.

40 yılın ardında İran coğrafyasında istediğini alamayan Siyonist odakların yayın kuruluşları “Tahran’da 40 yıl sonra yeni bir şey yok: “Amerika’ya-İsrail’e Ölüm” manşetiyle hakkı itiraf etmek zorunda kalmışlardır.

Türkiye’de yayın yapan Şalom gazetesi’nin hakkı itiraf niteliğindeki haberindeki ifadeler ise ayrıca dikkat çekici. Haber metninde Şalom:

“1979 yılında İran Devrimi sırasında öğrencilerin Tahran’daki ABD Elçiliğini tüm diplomatik kuralları hiçe sayarak işgali ve elçilik personelini rehin almaları, 40. yılında gösterilerle kutlandı.

Eski Amerikan Elçiliği binasına gelen kalabalık “Amerika’ya Ölüm, İsrail’e ölüm” şeklinde tezahürat yaptı.  Radikallerin yoğun olarak katıldığı gösteride taşınan posterlerde yanan Amerikan bayrakları yer alırken altında “Dünyanın Süper Gücü Amerika değil biziz” ifadeleri yazıyordu….” şeklindeki haberiyle İran İslam Cumhuriyetinin Gerçek hedefini ve hakkaniyetini İtiraf ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı