DÜNYAİNSAN HAKLARIMEDYA ANALİZSon DakikaSuriye

İsrail O Ülkeyi Resmi Olarak Düşman Sayıyor.

Suriye’de 3 yıl önce başlayan olaylar son hızıyla devam ederken,Olayların neden ve kimler tarafından başlatıldığına dair güçlü kanıtlar da her geçen gün ortaya çıkmaya devam ediyor.

Terör devleti israil ve yandaşlarına karşı bir duruş sergileyen Suriye devleti,Siyonistlerin oyunlarının bozulmasında da öncülük eden ülkelerin İran’da sonra en  başında gelmektedir.İslami görünümlü siyonist medya her defasında Esad’ı, İsraille birlikte lanse etmeye çabalasa da İsrailli yetkililerin açıklamaları ve Siyonist ordunun Muhaliflere olan desteğinin sürekli tekrar etmesi ve bu yardımların ortaya çıkması Bu siyonist sevici,sahte islami basının yalanlarını her defasında deklare etmiştir.

İsrail’in suriye’ye bakışını ve olayların nedenini açıklar mahiyetteki bir haber ülkemizde yayın yapan Şalom gazetesinde çıktı.Hasta bir kadın ve yanında yahudi bir hemşirenin resmi kullanlılarak,İsrail’in ne denli insancıl ! olduğu imajı verilen haberde,İsrail’in yürürlükteki yasalara göre Düşman ülke olarak Suriye’yi tanımladığı belirtilmektedir.

Suriye devletini düşman olarak tanımlayan Amerikancı muhalif teröristler ve ağabeyleri-sahipleri Siyonistler işbirliği yaparak,İsrail’in bekası uğruna, Suriyedeki olayların startı verilmiş, Suriye bir harabe ülke haline getirilmiştir .Suriye halkı ve Ordusu tarafından ağır bir yenilgi alan Muhalif teröristler ve Siyonistlerin destekçisi bir dışişleri bakanı da durum kendisine sorulduğunda:Altyapıyı yok ettik ya diye cevap vermiş İsrail’in resmi olarak düşman ilan ettiği Suriye devletine düşmanlığını gizlemeyerek kimin düşmanına Düşman olduğunu göstermiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı