İNSAN HAKLARIMEDYA ANALİZSon Dakika

İsrail’den Türk Halkına Bilindik ve Bayat Mesaj ”Ben O’na Düşmanım(!) Siz Dost Olun”

Terör Rejimi İsrail’in Terörist Yöneticileri Ardı Ardına, Gezi parkı eylemcilerini destekler mahiyete açıklamalar  yapmaya ve Erdoğan hükumetine  düşmanlıklarını   İlan etmeye başladılar.

Yönetime geldiği günden bu güne kadar gerek ülke içinde ve gerek Ortadoğu halkları nazarında kendini kabul ettirme noktasında ,halklarda var olan israil düşmanlığını kullanan ve İsrail’e Karşı hiç bir olumsuz adım atmamasına rağmen Görüntüde ona düşmanmış gibi davrananların  imdadına yine israil yetişti.

One Munite,olayı ile Halkta birikmiş olan İsrail nefretini yine kendi ifadeleri ile Gaz alma babında bitiren ve mavi marmara olayında Türk gemisine saldırarak vatandaşlarımızı şehid eden israil’e her hangi bir yaptırım uygulamadığı gibi anlaşmaların artarak devam etmesine olanak sağlayanların israil’e hiç bir şekilde Düşman olmadıkları aşikardır ki gelinen süreç te ,İsrail’in uyduruk Özür dilemesi ve Türkiye’nin İsrail’e karşı olan NATO ambargosunu kaldırması sonucu İsrail NATO’ya Tam üye olmuş ve gerektiğinde askerimizin İsrail’i koruma adına savaşmasının yolu açılmıştır.

Bu günde İsrail’in Türk halkınınn yanında yer aldığını ve Hükumete Karşı Olduğunu Söylemesi Komik Olduğu Kadar ,Bilinç Seviyesi yüksek halkımız nazarında hakaretamiz bir girişim olarak değerlendirilmiştir.

Halkımız Habis Siyonistlerin bu tezgahınnı;

İsrail Kendini bir pislik olarak kabul edip,halkın eteğine sürülmek sureti ile kötü kokusundan dolayı  insanları  uzaklaştırmak istemektedir.Veya Başka bir ifade ile İsrail Kendisine karşı olan nefrti kullanarak hükumete desteklerini sunmaktadır.

Şeklinde değerlendirerek bu tezhgahı Boşa Çıkarmış ve İsrail’in bu durumda Hükumetin imdadına yetişmesi ile de kimin israil ile beraber olduğunu anlamış olmaktadır.

 

israilden hukumete destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı