İNSAN HAKLARIMısırSon Dakika

Mur(sisi) Siyonist Ortaklığı Mısırda 129 Müslümanı Katletti

Mısırı’da güvenlik kuvvetlerinin Rabiatul Adaviyye ve Nahda meydanlarında toplanan darbe karşıtı göstericilere yönelik katliamının ardından, bugün askeri darbeyi sonlandırmak üzere yapılan gösteri çağrılarına uyan yüzbinlerce kişi, ülkenin 27 kenti ile 15 büyük ilçesinde “Gazap (Öfke) Cuması” adını verdikleri gösterilerde indikleri meydanlarda güvenlik güçlerinin açtığı ateş sonucu Ramses Meydanı’nda 81 olmak üzere, toplamda 129 kişi hayatını kaybetti.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. mursi’yi bu kadar acımasızca eleştirmeniz doğru değil, mursiyi, ihvan-ı zan altında bırakmak kimsenin işine yaramaz, ancak ve ancak islam düşmanlarının işine yarar…

  2. hala mursinin peşindesiniz 3500 kişi katledilmiş ordu tarafından başka kılıf arıyorsunuz amacınız nedir. siz kimin safındasınız müslümanmınız yoksa fitnecimisiniz

  3. Yorumlarda bulunan kardeşler. Peygamberimiz (S.A.V) kıyamet fitnesinden sakınmamızı istemiştir. Gaybı aşina Allah’ ın göstermesiyle bu günleri görmüş ve bizleri uyarmıştır. Bugünlere şayet kavuşursak ne yapmamızı tavsiye edersiniz diye soran o parlak yüzlü sahabeye, “Benin Ehli beytim Nuh’ un gemisine benzer kim o gemiye binerse kurtuluşa erer buyurmuştur.” Görüldüğü üzere fitnenin büyüğünü müslümanlar içerisinde Süfyani Deccal çıkaracaktır. Süfyani terimi kullanılmıştır dikkat edin. Yani sizden görünen, müslüman görünen, iyi bir alim gibi bilgili ve donanımlı görünen demektir. ve bu munafıktır. Öyleyse kardeşler Resulullah’ ın(S.A.V.) tavsiyesine uyup Ehli beytin çizgisinden gitmenizi tavsiye ederim. Öyleki kopmaz bir ipe tutunmuş olursunuz.

  4. Yorumlarda bulunan kardeşler. Bilin ki islam düşmanları silahları indirdi ve müslümanlar içinde ki munafıkların silahlarını çektirdi. Mursi akıllı davranıp erken seçim kararı alarak bu fitnenin önüne geçebilirdi. bunu yapmayarak katliyamların bir parçası oldu ve akıllarda soru işaretleri oluşmasına sebep oldu. Mursi yönetimi süresince Amerika ve İsraili dinleyeceğine (Sisiyi Amerika istedi diye atadıklarını ihvan-ı müslümün itiraf etmiştir.) kendi halkını dinleseydi başına bunlar gelmezdi. Peygamberimiz (S.A.V) kıyamet fitnesinden sakınmamızı istemiştir. Gaybı aşina Allah’ ın göstermesiyle bu günleri görmüş ve bizleri uyarmıştır. Bugünlere şayet kavuşursak ne yapmamızı tavsiye edersiniz diye soran o parlak yüzlü sahabeye, “Benin Ehli beytim Nuh’ un gemisine benzer kim o gemiye binerse kurtuluşa erer buyurmuştur.” Görüldüğü üzere fitnenin büyüğünü müslümanlar içerisinde Süfyani Deccal çıkaracaktır. Süfyani terimi kullanılmıştır dikkat edin. Yani sizden görünen, müslüman görünen, iyi bir alim gibi bilgili ve donanımlı görünen demektir. ve bu munafıktır. Öyleyse kardeşler Resulullah’ ın(S.A.V.) tavsiyesine uyup Ehli beytin çizgisinden gitmenizi tavsiye ederim. Öyleki kopmaz bir ipe tutunmuş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı