Küçük ManşetlerMAKALE KÖŞESİ

Mustafa Öcan’a Cevap-3

Yazar Mustafa Özcan’ın 25.07.2012 tarihli yeni akit gazetesindeki köşesinde yazdığı” Brütüs Tayfası” Başlıklı Yazısına sitemiz okurlarından ,sizden gelenler köşemize gönderilen cevabi yazıyı sizlere sunuyoruz(islamaktuel.com)

MUSTAFA ÖZCAN’I MUAVİYE’NİN
ATI’NIN NERESİ DAHA GÜZEL İFADE EDER!
Sadık Albayrak’ın yürüyenler ve sürünenler diye bir çalışması varmış. Şıracının delili bozacıymış. Almanya da seksen küsür yaşında bir hoca vardı. Emine şenlikoğlu’ndan delil verirdi. Gülmekten ölürdük. Aman ne kaynak. Sende, meşhur Ali baba çiftliğindekinden delil getiriyorsun. Su şırıltıları, kangal köpekleri, tavuklar , horozlar…kısacası küçük bir cennet. Fetvalar temiz ve nezih mekan da. Gel keyfim gel. Sanki diğer alemden gelen vahiy.Kim bilir KARAMAN HOCA gibi onunda salıncağı vardır. Hem sallanır hem de sallar. Bu kaynağı kaçırma, maddi ve manevi kaymaklı bir hoca. Aklıyla çalışıp kazanan sayılı zenginlerimizden.
Hiçbir meşhur alimi bırakmamış, hepsini güzel bir haşlamışsın. Siyonizmin ısınan suyu, haşlamalar için iyi bir fırsat.Ama Ali Baba çiftliğinde kangal köpeklerinin havlamalarının bol olduğu, yerden gelen mesaj dikkate değer bir kaynak. Buti yok Nasrullahın tırnağı olamam demiş. Kaynağı meçhul cezire kaynaklı bir iddia. Sanki İhvanın Allah tarafından belirlenen düsturlarına ters düşmüşler. İhvanın düsturlarını, ilahi düsturlar gibi göstererek tırnaktan daha aşağı bir duruma düşmüşsün.Gerçi bizim örnek aldığımız,altıncı halife olarak gördüğümüz Ömer bin Abdulaziz bizim ehli sünnet kaynaklarında geçtiğine göre “ Muaviyenin atının burnunda akan sümüğün veya buharın bir zerresi kadar bile o olamaz” iken sen Muaviyenin atında, hangi zerre olabilirisin. Sen İslam Alimlerinin konumlarını belirleyeceğine, kendi konumunu belirle, Muaviyenin atının neresi seni güzel ifade eder.
Fethi yekenden, katar kralının elini güzelce bir öfeleyip sıkan Kardaviyi terk ettiği için kızdığın, Selim Avva Tevfik Ganim, Said Havva gibi Saddam’a kadisiye kahramanı demeyip, İran için, Nasrullah için Hz. Ömer gibi diyen Helbavi, Eski ırak müftüsü Zehavi daha niceler daha niceler seni iyice kızdırmış. Desene sen Suriye’nin Beşşar gibi cumhurbaşkanı olsaydın, sana ters düşen bu zevata haddini bildirir. Bunlara gereken cevabı güzelce siyonizme uygun, domuz bağları metoduyla hallederdin. Esad cahil bilmez, bu domuz bağlarını onu hoş göresin.

Benna ve Bediüzzaman gibiler ümmete olan şefkatlerinde, eski yaraların kaşınmasını doğru bulmamışlar demişsin. Ama siz Siyonist sevdalılara göre ümmeti öldürüp, arakandaki, Ahlak dinin bağlıları dediğiniz Budistler gibi kebap yapmak varken, bu ümmete şefkat nereden çıktı. Artık siyonizmin, İsrail’in ölüm kalım savaşı, şefkat dönemi kalkması lazım.
Senin yukarıda bahsettiğin alimler, Şii mi olmuşlar ki, İran,a  mezhep yayma varsayımı ile kinlenmişsin. Sende biliyorsun ki o içerlendiğin alimler, ehli sünnet mezhebiyle amel eden kişilerdir. Sizin gibi tabelasında ehli sünnet yazan tabelacılardan değil. Sen Benna ve Bediüzzmanın “şefkatli olmak lazım” demesine de içerlenmişsin tenkit etmişsin. Avva ve ganim cemaati  Kardaviyi bırakmış diye  kınamışsın. Cemaatı bırakıp İranı tercih etmişler demişsin. Sanki Kur’an-ı terk etmişler, Rabbimiz Allah’ı terketmişler. Niçin abilerini Rabbleştirmediler diye eleştirmişsin. Abileri, siyonizmin hizmetine girince onlarda, Kur’an-ın “Yahudileri dost edinmeyin” ilahı düsturu ayet-i kerimesi gereği, Kur’an ve sünneti terk edeni,terk etmişler. İşte ABD ile Allahı Rabb edinenler arasındaki bariz fark.
Asıl sen İran’ın, onları Siyonizmle mücadele cizgisine getirmesine içerlenmişsin. Siz Siyonist sevdalıları İmam Humeyni’ye Şii olduğu için değil, Siyonist düşmanı olduğu için gazaplanmışsınız. Yoksa Kerkükte ki Şii olan Türkmenleri niye ziyaret ediyorsunuz. Yakında Kerkükteki Türkmenlere ekşi dersen şaşmam. Ama laik Şii olduğunu idda eden Allavi, tatlı bir üzüm.
Anlayacağın İran şu an Şiiliği yaymıyor, siz Siyonist sevdalıların, biricik İsrail’inin altını oyuyor. Rahatsızlığınız buradan. Yoksa Sünnilik Şiilik derdiniz yok.
Irakta ki baasın başı Saddama kadisiye kahramanı diyen Said Havva, Sünnilikten çıkmıyor. Kadınlarla kucak kucağa oturanlar, Clintonla çak çaklar yapanlar, ehli sünnetten çıkmıyor. Katar kralının karısının elini sıkan kardavi ehl-i sünnetten çıkmıyor. İçkili sofralarda oturup siyset yapanlar ehli sünnetten çıkmıyor, Başörtülüyü kamuya almayanlar, kerhaneleri işletip vergi rekortmeni çıkaranlar, hepsi ehl-i sünnet vel cemaat. Demirelin fetvalarını köprü dergisin de yayınlayan, kızını eroin partilerine gönderenler, ehl-i sünnet’ten çıkmıyorlar.Evlerinde başörtülü bulmakta zorlandığımız sizin gibi zevatlar,her ne yapsanız da ehl-i sünnetten çıkmıyorsunuz. Bediüzzamanın “en iyi hicab çarşaftır”ı uygulayan İranlıları ehl-i sünnetin kapısından içeri bile sokmuyorsunuz. Hırıstiyanlarda ki papazların cenneti tekeline aldığı gibi,ehl-i sünnetin patentini kimden aldıysanız,ki büyük olsılıkla abd den aldığınız patentle,siyonizme hizmet etmeyen her müslümanı ,tabelacılığın alasını yaparak,ehl-i sünnetten aforoz ediyorsunuz. Ehli sünnet olan bizleri siyonizmin hizmetçisi gibi imaj çizdirilerek yanlış tanıtılmamıza neden oluyorsunuz.Sünnete aykırı her hareketi şiar ettiğiniz halde, Ehl-i sünnetten çıkmıyorsunuz, lrak’ta bombalar patlatıp insanları parçalıyorsunuz. Hala ehli sünnetsiniz. Dinin neresindesiniz ki, ehli sünnet oluyorsunuz. Ehli sünnete yaptığınız bu kadar ihanet, sizin bürütüs olarak anılmanıza daha çok yakışıyor sen bu halinle Muaviye’nin atından çıkan en son ürün olursan şükret. Nasıl olsa üzerinde olan bir sahabe. Böylelikle bazılarının vaazlarında kendilerini benzettiği Kıtmir olmaktan da kurtulmuş olursun. Siyonizme ihanet edecek brütüslükten de kurtulmuş olursun. Ehli sünnetin bürütüşü olmaktan sizler için önemli değil. Sadece, ehli sünent tabelasını kullanıp ekmeğinizi çıkarıyorsunuz. Rızık kapısı ne yapasınız. Sizde rızkınızı bu şekilde ehli sünnete ihanetle bürütüslükle kazanıyorsunuz. Ücretinizi ecrinizi de Rabbleştirdiğiniz ABD bol bol versin. İyi İhanetler… ( Yahova seni muhavafaza etsin? )

 

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. abd ve yandaş cellatlarının her türlü fitne ve katliamı yaptığı suriye için herkes safını belli ediyor ya kimisi silahıyla kimisi(mustafa özcan gibiler) kalemiyle fırsat bu fırsat içindeki kinleri kusuyorlar direniş cephesine karşı ama Allah razı olsun bu cevabı yazan kardeşimden ramazan ramazan içimi soğuttu.

  2. Bugüne kadar meydanı boş bulan bu yazar bozuntuları ilk defa bu kadar güzel tokat yiyorlar.Karizmaları yerle bir oldu bence … Ömür boyu da kendilerine gelemezler.gerçi yenilen pehlivan güreşe doymazmış…bunlarınki de öyle habire köşelerinden salyalar akıtıyorlar..

  3. Arkadaşlar bırakın artık şu İran radikalliğini de İslam radikali olun yeter artık

  4. ağzına sğlık kardeşim bu yazar bozuntularının siyonist maskesini düşürün

  5. nasıl oldu da islamın bir ülkede somutlaşması seni rahatsız etti? yoksa islam düşmanları da evdeki kurandan değil , insanın kuran ile hayat bulmasından korkuyorlarsa, bir müslümanın islami irandan korkması tuhaf değil mi?
    hem islam radikal bir din değil ,islam kendi gibi bir dindir.ne ılımlıdır ne de radikal . iran islam ile özdeş olarak çağımız da açan bir gül olduğu için önemsemek ne nasıl radikalliği oluyor? israilden rahatsız omamaız gerekirken islami bir ülkeden rahatsız olmak nasıl bir şey anlamadım doğrusu….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı