DÜNYAHABERLERTÜRKİYE

S.Arabistan, Katar ve Türkiye’nin Arap ülkelerine karşı komplosu sürecek

Güvenilir kaynaklar, Arabistan, Katar ve Türkiye’nin Arap ülkelerde komplo kurmak ve Siyonist rejime bilgi aktarmak amacı ile işbirliğine devam edeceklerini belirttiler.

Suriye Alaan internet sitesinin güvenilir kaynaklara dayanarak verdiği haberde, Arabistan, Türkiye ve Katar’ın Siyonist rejime Suriye ve diğer ülkeler hakkında bilgi aktarmanın yanı sıra, ırkçı rejim casuslarına destek verdikleri ifade ediliyor.

Haber uyarınca Suriye’de terörizm destekçisi söz konusu 3 ülke güvenlik servisleri ayrıca Siyonist İsrail casuslarının Suriye topraklarına girişine çalışırken, teröristleri de söz konusu casuslara desteğe çağırıyorlar.

Aynı habere göre Türkiye, Arabistan ve Katar, Suriye ile ilgili bilgilerini Siyonist rejime daha kolay aktarmak amacı ile güvenlik teşkilatlarında Siyonist rejim elemanlarının çalışması için özel masalar kurdular.

Haberin bir diğer bölümünde her üç ülke Suriyeli birçok uzman ve askeri şahsiyete suikast planında Siyonist rejimi ile işbirliği yapmışlar.

Güvenilir kaynaklara göre Ankara, Riyad ve Doha’nın cinayetleri sadece Suriye toprakları ile sınırlı kalmayıp, Irak ve Mısır’da da aynı planları uygulamışlardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı