İNSAN HAKLARIMEDYA ANALİZSuriye

sam amcanın Şapkasında Hito Çıkınca Birbirine Düştüler

Suriye muhalifi teröristlerin demokrasi örneği!!! sergileyerek başka ülkeden (Türkiye’den)seçtikleri Sözde başbakan Gassan Hito Suriye Muhalifi terörist gruplar tarafından memnuniyetsizlikle karşılandı.Suriye de Rejime karşı savaşan yabancı ve onlarca gruptan ibaret sözde muhalefetin sam amcanın başlarına atadığı Gassan Hito’ya karşı İtirazcı davrandıkları bildirildi.

Bu bağlam da Grupların birbiri arasında ciddi kopuklukların olduğu ve fikir ayrılıklarının yer yer çatışmalara dönüştüğü gelen haberler arasında.

Küçük bir otel lobisinde bir avuç insan,tarafında sözde seçilen ve özde ise sam amca tarafından atanan hito’nun  suriye halkına başbakan seçilmesi komedisi sürerken şapkadan çıkan hito’ya itirazcı davranan grupların,itirazlarının ne kadar gerçekçi ve ne kadar doğru olduğu ise ayrı bir tartışma konusu.Kısacası Silahını,ekmeğini,parasını ve her şeyini Amerika ve onun bölgesel Uşaklarından alan  sizlerin şapkadan tavşan da çıksa kabul etmekten başka seçeneğiniz yok ey özgürlüğü mazlum kanı dökmekten ibaret zanneden tutsaklar.

hito

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı