DÜNYAFilistinİNSAN HAKLARI

Siyonist Haham: “Bize Karşı Eylem Yapan Filistinlileri Ağaçlarda Sallandırın”

Filistin halkına karşı kin, nefret, intikam, cinayet ve terör eylemlerini kışkırtan, bu yönde fetva veren Siyonist hahamlar, Filistin halkına karşı kışkırtıcı sözler söylemeye ve Siyonist toplumu tahrik etmeye devam ediyorlar.

Filistinli masum insanlara yönelik cinayetlerin yoğunlaştığı bu günlerde, Siyonist çetelerin daha fazla cinayet işlemelerini istercesine fetvalar veren Siyonist hahamlardan Shmuel Eliyahu, Kudüs şehrinde kendilerine karşı eylem yapan Filistinlilerin yüksekliği 50 metre olan ağaçlarda idam edilmelerini istedi.

Filistin halkına karşı nefret ve kiniyle bilinen Siyonist haham, daha önce de İşgal rejimine karşı eylem yapanların çocuklarından 10’unun ceza olarak ağaçlarda sallandırılmasını istemiş, bu sözler birçok kesimden tepki görmüştü.

Siyonist hahamın bu açıklamalarını okuduğumuzda, bu anlayıştaki hahamların kapalı kapılar ardında Siyonist çocukları dini okullarda hangi düşünce ve fikirlerle beslediklerini, bu insanların Filistinlileri diri diri yakma girişimlerinden anlıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı