HABERLERİNSAN HAKLARIMEDYA ANALİZSuriye

Suriye Ordusu İdlip Kırsalında Türkiyeli Bir Teröristi Öldürdü.Suriye’de Cihad var diye İnsanları Aldatanların Kendileri Neden Bu Cihad’a Gitmezler Acaba

Türkiye’de Suriye muhalifi Teröristlere destek vererek,Suriye’nin İsrail Menfaateleri ve bekaası uğruna dönüştürme projesine hizmet eden,şahıs ve kuruluşlar tarafından aldatılarak, Suriye’de müslümanlara karşı savaşmak üzere gönderilen ve islam adına cihad ettiğini sanan ama aslında İsrail uğruna çarpışan Türkiye’li bir terörist suriye ordusu tarafından Öldürüldü.

Kendileri lüx konutlarında oturdukları yerde Suriye’de savaşan Teröristleri haşa “sahabe” ilan eden ve insanları onların yanında savaşmaya teşvik ederek ,Müslüman bir millete karşı savaşçı gönderen hoca,ağabey veya sivil toplum kuruluşları öldürülen bu insanların katilidirler.

Suriye’de cihad olduğunu iddia edenlerin neden kendilerinin bu cihad’a gitmedikleri,neden evlatlarını göndermedikleri bu insanlara sorulması gereken  en can alıcı sorudur.

Madem Suriye’de Hak bir cihad! var Sizler bu cihad’dan geri kalarak meydanlarda megafon ile slogan atacağınıza,mikrofonlarda konuşacağınıza veya klavye başında yazacağınıza neden Suriye’ye gidip savaşmıyorsunuz.

Sizlerin ve evlatlarınızın lüx konutlarda yaşadığını ve lüx araçlarınızla dolaşarak ,bol paralı günler geçirdiğinizi  biliyoruz.Yoksa bu Cihad hükümleri siz ve çocuklarınızı kapsamıyorda,mazlum,fakir ve garibanların çocuklarını mı kapsıyor.

Suriye’de cihad olduğunu zanneden ve bilmeden Suriye yönetimine karşı Savaşmaya giden Saf  müslümanlar  siz neden sormazssınız bu insanların sizi ölmeye gönderirken,kendilerinin ve çocuklarının neden bu cihaddan geri kaldığını,neden suriye ile savaşmaya  gitmediklerini

Unutulmasın ki Allah’ın Resulü (S.A.V) Savaşlara en ön safta ve ölmek pahasına katılmış ve Mübarek  dişleri Cihad meydanında kırılmıştır.

Bir defaya mahsus lütfen tarafgirlik reflekslerinizi bir kenara bırakın ve sizleri Müslümanlarla savaşmaya gönderen,ama kendileri gitmeyen bu hocalarınıza,ağabeylerinize,yazarlarınızıa veya sivil toplum kuruluşlarınıza,yukarıdaki soruları sorun veya sorgulayın…….

Emirullah

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. ONLAR HİÇ CİHADA GİDER Mİ? ANCAK SİZ GİDİN DERLER. KENDİLERİ KALIR VE FİTNEYE DEVAM EDERLER. FİTNEDE DERİNLEŞMEK İÇİN ONLAR SAVAŞ MEYDANINA GİTMEZLER VE HEP BAŞKALARINI TEŞVİK EDERLER. ASLINDA BU ZİHNİYETİ BİR YERLERDEN HATIRLAR GİBİ OLDUM. EVET EVET HATIRLADIM. İLK HEDEF İLERİ GERİ GİBİ BİR ŞEYDİ HARHALDE.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı