HABERLERMEDYA ANALİZSuriye

Terör Gruplarının Acizliği Devlet Potansiyellerini ,Altyapıyı Vurmaya İtmiştir

Suriye Ordu ve Silahlı Kuvvetler Genel Komutanlığı, silahlı terör grupları ve onları destekleyenlerin vardığı iflas ve acizlik durumunun onları devletin alt yapı ve ekonomik potansiyellerini vurmaya ittiğini belirtti.

Ordu ve Silahlı Kuvvetler Genel Komutanlığı bugün yayınladığı bildiride, silahlı terör gruplarının son zamanlarda halkımıza baskıyı arttırmak, tutum ve rol olarak Suriye’yi hedef alan saldırılara karşı koymada Suriye Arap ordusunun askerleri yanında duran ve terörü reddeden tutumlarından caydırmak için on yıllardan beri sağlanan başarıları tahrip etmede hedef aldıkları alt yapı ve ekonomik potansiyellere histerik bir şekilde saldırılarını yoğunlaştırmaya büyük çaba sarf ettiklerini belirtti.

Ordu ve Silahlı Kuvvetler Genel Komutanlığı, söz konusu saldırıların, söz konusu terör grupları ve onları destekleyenlerin vardığı iflas ve acizlik durumlarının tabiri olduğunu vurguladı.

Ordu ve Silahlı Kuvvetler Genel Komutanlığı, teröristlerin bu gibi saldırıları tekrarlamasından uyararak, ulusal ekonomiyi, güven ve istikrarı baltalamaya çalışan her kimseyi kovalamaya ve kaçanları bertaraf etmeye devam edeceğini ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı