İNSAN HAKLARIMEDYA ANALİZSon DakikaSuriye

VİDEO-Suriyeli Türkmenlerin Dilinden Suriye Gerçekleri

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. vaybe ne adamsın esat 40 yıldır gollen tepeleri israilin işgali altında bir kurşun bile atmadın şimdi sıkışınca aslan kesildin bukadar insan öldürdün sonun saddam ve kaddafi gibi olacak

  2. Hep aynı teraneler. Esad Golan için bir kurşun atmadın sonun şunlar gibi olacak vs. Siz Esad ile yaşamaya alışın. Hani sorsam golan nezaman kaybedildi, nasıl kaybedildi hangi ülkelerin ihanetiyle kaybedildi tek kelime söyleyemezsin sadece sallarsın. Biraz pratik olsan google yi açar aratırsın ses kayıt cihazı gibi olanı okursun. Başka bir şey diyemezsin. arkadaş Suriye Camp David anlaşmasını imzalamadı ümmete ihanet edenler İsraille bu anlaşmayı imzaladı. bu arada Mursi(Si) ikiside iktidarlarının ilk günüde Camp Davide bağlı olduklarını söyledi yani ümmet için ihanet anlaşmasına. İşin garibi bizde bu ihanet anlaşmasına bağlı olan bu ekibi destekliyoruz salya sümükte ağlıyoruz. bu arada bizim darbecilerde ihtilalde ilk söyledikleri NATO ya ve CENTO ya bağlıyız hafızalarınızı tazeleyin. Herkes bi şeylere habire bağlılık bildiriyor. Beşşar Esadda direnişe bağlılık bildiriyor.Golan işgal edilmiştir. buralar eninde sonunda o gaasıp devletten alınacaktır. Bu böyle biline İsraile gereken ders verilecektir. Sadece o günü bekle.
    Bu arada Şakir Filistin yıllardır işgal altında siz kaç kurşun atınız bu güne kadar ben sayamadımda. Söylersen bilirim. Yada Mavi Marmarada insanlarımız öldürülürken kaç tane attınız. Yada askrlerimizin başına çuval geçirilirken kaç tane kurşun attınız. sayamadım. Galiba siz sadece atıyorsunuz başka da bir şey yok sizde. Hizbullaha ve Hamasa en büyük desteği veren Suriyeye en son laf söyleyecek kişiler sizsiniz. siz yinede bekleyin İsrailin yok oluşunu ve Golanın kurtarılışını. Bu arada çok metmi atmayın ha sonra sayamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı