DÜNYAKüçük ManşetlerSuriyeVİDEOLAR

VİDEO-Varil bombası nedir ? ve kimler kullanır ?

Son zamanlarda Türk medyasında Suriye haberleri verilirken kullanılan en moda terim “varil bombası” terimidir.Türk televizyonları,görsel ve yazılı basın ile Suriye muhalifi,El kaide destekçisi siteler ne zaman suriyeden bahsedecek olsalar ilk kullandıkları sözcükler “varil bombası”olmaktadır.

Yaklaşık 3. yılını dolduran olaylarda Suriye halkına soykırım uygulayan ve Sözde Suriye’ye özgürlük getirmek adına hareket eden,fakat uyguladıkları cinayet ve yağmalar ile suriye’yi bir viraneye çeviren insan bozması vahşi canavarlar,her zaman kendi kullandıkları katliam araçlarını,yötemlerini ve işledikleri tüm cinayet ve baskıları Esad yönetimi yapmış gibi göstermekte,Dünya halkları nazarında Suriye yönetiminin cani-diktatör bir idare olduğu imajının oluşmasına çalışmaktadırlar.

Onlar bütün bunları yaparken yanlarında duran ABD ve İsrail yönetimlerinin bizlere aslında muhalif denen Çetelerin kimler olduğu konusunda gerkli ip uçlarını vermekte iken, yine de olayın aydınlanması noktasında Muhalif teröristlerin kendi imalatları “Varil bombaları” ile Suriye halkının evlerini nasıl yıktıklarını ve Suriye’yi nasıl yaşanmaz bir yer haline getirdiklerini göstermek adına,  yönetmenliğini kendilerinin yaptığı bir videoyu sizlerle paylaşıyoruz.

Evet Varil bombası nedir ve kimler kullanmaktadır işte cevabı..

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. adamlar helikopterden atıyo bombaları helikopterleridemi muhalifler kullanıyo

  2. abuzer medyatik uydurmalara inanma kardeş,Tabii ki suriye ordusu şu anda bomba kullanıyor ama,muhaliflere karşı kullanıyor ve çok da iyi ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı