DÜNYAİNSAN HAKLARIMEDYA ANALİZSon DakikaSuriye

Facbook suriyegerçekleri sayfasını 4. defa kapattı

Hak hakikat ve halk düşmanları aydınlıktan korkan ve yarasalar gibi,insanlara gerçekleri aktaran ve kitlelerin doğru habere ulaşmasını sağlayan kaynaklara düşmanlıklarına devam ediyorlar.Bu konuda en çok nasibini alan sayfalar şüphesiz suriye gerçeklerini anlatan sayfalar ve bunların içinde ise en çok www.suriyegercekleri.com internet sitesine ait facebook sayfası.Sayfa 4. defa basit gerekçlere dayanılarak kapatılmıştır.Bu sayfanın defalarca kapatılması bile, sayfa tarafından dile getirilen konularda ne kadar haklı olduğunun bariz bir kanıtı olmuştur.

Konu hakkında kendilerini destekliyor siz değerli okurlarımızdan da bu sayfaya daha fazla sahip çıkarak destek vermenizi temenni ediyoruz.

KAPATILAN SAYFANIN YERİNE AÇILAN YENİ SAYFA’YI BEĞENMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Sayfa tarafından yapılan açıklama aşağıdaki gibidir.

Duyuru – Suriye Gerçekleri Facebook sayfamız Hakkın ve halkın düşmanları tarafından 4. kez kapatılmıştır

3000′e yakın takipçisi olan Suriye Gerçekleri Facebook sayfamız Hakkın ve halkın düşmanları tarafından 4. kez kapatılmıştır.
Öncelikle Siyonist odakları rahatsız ettiğimiz için Allah’a ne kadar şükretsek azdır. Nice peygamberler ümmetlerini Hakka ve Hakikate çağırmak için ve İslam düşmanları tarafından unnutturulmuş olan hakikatleri tekrardan insanlığa tebliğ etmek için silbaştan ve sıfırdan nasıl başladılarsa bizde o peygamberlerin takipçileri olarak Hak ve Hakikatleri elimizden geldiğince duyurduğumuz sayfalarımızı ne kadarda kapatsalarda bizde sıfırdan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Facebook şimdiye kadar 4 defa Suriye Gerçekleri Facebook sayfamızı kapatarak ve onlarca kez geçici süreliğine engelleyerek sesimizi kitlelere duyurmamıza engel olmaya çalışıyor fakat nafile güneş balçıkla sıvanmaz. Hakkı İlan şiir’inin bir mısrasındada vurgulandığı gibi “Dehşetin, zulmün, cefan bu azmime şiddet katar” diyerek zorlamaların hiçbir işe yaramayacağını bildirmiş olalım. Elinizden ne geliyorsa yapın! ki hiçbirşey yapamazsınız, kininiz beyninizi yesin.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı