DÜNYAHABERLERSuriye

Hz. Zeyneb’in (sa) türbesi için özel güvenlik güçleri

Suriye ordusuna mensup özel bir tabur başkent Şam’da bulunan Hz. Zeyneb’in (sa) pak türbesinin güvenliğini sağlayacak.

Tesnim haberin bildirdiğine göre teröristlerin Zeynebiye bölgesinde bulunan Hz. Zeyneb’in (sa) Şam’daki kutsal türbesine saldırı tehditleri ardından Suriye ordusu özel taburu bölgenin güvenliğini üstlendi.

Söz konusu tabur, teröristlerin ilk saldırı hedeflerinden biri olan Zeynebiye bölgesinin trafosunu tamamen güvenlik altına almayı başardı.

Suriye güvenlik güçleri şimdiye kadar Zeynebiye bölgesinin doğusunda yerleştirilen bir çok bombayı defalarca etkisizleştirmeyi başardı.

Bu arada bir çok silahlı terörist dün akşam Şam’ın yakınlarında Hüseyniye bölgesinde helak edildiler.

Ayrıca son aylarda gerçekleşen terör saldırılarına karışan 150 silahlı terörist, Şam ve çevresinde ordu güçlerine teslim oldular

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. türbeden medet uman müşrikler türbeyi değil müslüman olunda imanınızı koruyun

  2. Siz Amerikayı korursunuz şirk olmaz ,Amerikan, israil silahı mazlum suriye halkını öldürürsünüz adı cihad olur!!! bu ne akıl bu ne mantık bu ne izandır ?anlamak mümkün değil.

  3. Bildiğiniz tek iki şey var maalesef onuda yanlış biliyorsunuz .biri şirk diğeri cihadtır.cihad deyip masum insanları öldürüyorlar,şirk diyep Amerika ile ortak şirket kuranlar islamı kime anlatabilirler?

  4. Sirkden bahseden akli noksan , Medinede Resullah Hz. Muhammed A.S in kabrinde senin gibi gerizekalilarin ne isi var ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı