İranMEDYA ANALİZTEKNOLOJİ

İran sipahiler ordusu en modern donanıma sahiptir

İran Sipahiler Deniz Kuvvetleri 2. Bölge Komutanı “Sipahiler Ordusu ülke sınırları ve İslam inkılabını korumak için güçlü inancının yanı sıra çok modern donanıma da sahip” dedi.

İslam İnkılabı Muhafızları (Sipahiler) Ordusu Deniz Kuvvetleri 2. Bölge Komutanı General Ali Razmcu dün Buşehr kentinde Kumu Kültür Konseyi tarafından düzenlenen bir toplantıda yaptığı konuşmada ilk başta Şabaniye bayramları ve Sipahiler Günü münasebetiyle tebriklerini dile getirerek “İslam inkılabının başından bu yana Sipahiler ülke, İslami değerler ve inkılap ideallerini koruma yolunda hep öncü olmuştur” dedi.

General Razmcu daha sonra, Sipahiler için çalışma saatleri diye bir şeyin olmadığının altını çizerek “Sipahilere nerede ve ne zaman ihtiyaç duyuldu mu aktif, geniş ve güçlü bir şekilde hemen orada olmuştur” ifadesini kullandı.

Sipahiler Deniz Kuvvetleri 2. Bölge Komutanı General Razmcu konuşmasının devamında “Sipahiler Ordusu inkılabın başında en az imkan ve donanımla bu ülke sınırlarını ve kutsal değerleri korumayı başardı ve bugün bu Ordu çok yüksek inancının yanı sıra çok modern ve gelişmiş donanım ve gemilere sahiptir” diye vurguladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı