DÜNYAORTADOĞUSon Dakika

MOSSAD Direnişin Destekçisi Olan Ülkelerde Kullanmak Amacıyla Özel Ajan Yetiştiriyor

Suriye Siyonist Rejim konuları uzmanı Muhammet Nesur Şam’da İran ajanslarına verdiği röportajda, Siyonist-Amerikan projesinin bölgedeki asıl hedefinin Siyonist Rejim’in bekaası için direniş eksenine darbe vurmak olduğunu belirtti .

Nesur daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü : Washington ve Tel-Aviv bölgedeki mali destekçilerinin yardımıyla Siyonist Rejim’in emniyetini büyük oranda sağlamayı başardılar ve Fars körfezinin şeyhlerin yaşadığı bölümü  tüm imkanlarını direniş destekçisi olan ülkeler darbe vurmak için kullandılar.Siyonist Rejim casusluk bürosu MOSSAD paralı uşaklarını eğitip ülke içlerine sızmış ve  direniş ve dünyada özgürlük isteyen hareketlerin liderlerine suikast düzenlemiştir. MOSSAD casus eğitmek için özel bir okul kurmuş ve kendi medyasında halkın zihnini karıştırmak amacıyla kullanmak için uluslarası medreselerde ajanlarının uzman olarak yetişmesini sağlamıştır. İsrail yine özel bir üniversitede kendi ülkelerinde suikast yapacak kişiler yetiştirmektedir. Bunlardan biri de Amerika’da bulunan Shelumu Medya merkezidir ve bu merkez Siyonistlerin hedefi için çalışmaktadır ve merkezin bazı müdürleri komplocu bir politikayla göreve gelmiştir. Hacı Emad Muğniye, Samir Kantar, Hasan Ezaliddin ve diğer direniş liderlerine yapılan suikastler, direniş projesine zarar vermek amacıyla Siyonist Rejim tarafından yapılmıştır.  MOSSAD Amerika’nın Irak’taki savaşının en şiddetli olduğu dönemde bile Iraklı bilim adamlarına suikast düzenledi. Amerika’nın Suriye’de meydana getirdiği iç savaşın yanında MOSSAD camilerdeki Âlimlere ve ilmi kurumlardaki akademisyenlere suikast düzenledi. Bu ilim merkezlerden biri olan Şam yakınlarındaki Cemreya defalarca Siyonist Rejim tarafından bombalanmıştır.

MOSSAD’ın direniş hareketine darbe vurma çabaları sadece halk arasından yada gruplar içinden ajan yetiştirmek yoluyla değildi. Hatta bunun için ülkeler ve yönetimlerin arasının açılması yolunu da kullanmaktadır.  Bunun örneklerinden biri Mısır ile Siyonist Rejim arasında imzalan Kemp David anlaşmasıdır ve bu anlaşma Mısır’ı İsrail’e karşı düşmanlık ve ona karşı savaşmak çizgisinden çıkarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı