DÜNYAORTADOĞUSuriye

ÖSO Kimdir ?

Suriye olayı başladığı günden bu zamana Türkiye topraklarından komşu devletin egemenlik haklarına ve toprak bütünlüğüne yönelik saldırılar son hızıyla devam etmektedir.

Suriye’de, sözde zalim iktidarı devirmek ve halka özgürlük getirmek amacıyla hareket ettiğini iddia edenler, Suriye’nin harabeye çevrilmesinin asıl sorumlusu olduklarını göstermiş oldular.Destekledikleri Terörist gruplar vasıtası ile Suriye topraklarına ardı arkası kesilmeyen saldırılar yapanlar, başarısızlıklarını ve yenilmişliklerini bir türlü kabul etmeyerek, “Olsun en azından Suriye’nin alt yapısını yok ettik” gibi ifadelerle Siyonizme hizmetlerini aşıkar etmişlerdir.

Suriye bağlamından, yedi düvelden toplanan ve amaçlarını “Allah yolunda Cihad” olarak açıklayan ama kendi namuslarını, vatanlarında hükmeden zalimlere teslim etmiş, herhangi bir, ahlaki-vicdani-insani ve islami  kural ve kaide tanımayan ve bilerek veya bilmeyerek Siyonizmin bölgedeki jandarmalığına soyunmuş teröristler bu ülkeye ve halkına saldırmış ve maalesef ülkemiz bu caniler tarafından, barınma, eğitim ve hareket merkezi olarak kullanılmıştır.

Suriye’ye saldıran ve isimleri her ne kadar birbirinden farklı da olsa, aynı amaca ve merkeze hizmet eden Terör grupları mevcuttur ve bunların istisnasız tamamı Suriye düşmanı yönetimlerce desteklenip istihdam edilmektir.

İsimleri DAEŞ-NUSRA-İSLAM ORDUSU-ÖSO vb. her ne olursa olsun bu örgütlerin tamamı Emperyalizmin ve Siyonizmin gönüllü köpekliğini yapmaktadır. Bu terör çetelerinin içinde öne çıkan ve Türkiye tarafından alenen desteklenen ve hatta Türk ordusunun Suriye topraklarına yaptığı operasyonla bölgeye yerleştirilen ÖSO Teröristleridir.

Peki ÖSO Kimdir?

Kısaca;

ÖSO en az IŞİD-NUSRA ve diğer zalim Teröristler kadar ve hatta kat kat daha fazla ahlaksızdır, canidir, zalimdir.

ÖSO ipini elinde Tutan efendileri gibi İsrail dostu ve hizmetkarıdır.

ÖSO Amerikan himayesinde ve desteğinde olup Emperyalizmin emrindedir.

ÖSO Vatanına ihanet eden hainler çetesidir.

ÖSO Çocuk kafası kesmekten çekinmeyen, yağmacılık yapan ve namuslara musallat olan haramiler örgütüdür.

İsrail ne kadar zalimse ÖSO’da en az onun kadar zalimdir.

Amerika ne kadar zalimse, ÖSO’cular onların gönüllü köpekleri olarak, onlardan daha aşşağılık ve zalimleridir.

ÖSO’nun da diğer paydaş terör grupları ve efendileri gibi tek derdi ve amacı İsrail’in bölgesel çıkarlarını korumaktır.

İşte Türkiye böyle bir örgütü yedeğine alarak Suriye Topraklarına saldırmıştır ve işte Türkiye’nin Suriye’yi emanet etmek istediği ÖSO böyle bir örgüttür.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı