DÜNYATÜRKİYE

Türkiye ve İran’ın, “Siyonizmin Şah damarı Holocaust” yalanına yaklaşım şekli

27 Ocak  tarihi Siyonistler ” Holocaust anma günü ” olarak  kabul edilip etkinlikler yapılmaktadır. İran eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad’ın ifadesiyle  ”Yahudi soykırımı (Holocaust) kutusu üzerindeki kilidi kırmanın, Siyonist rejimin şah damarını kesmeyle eşdeğer olduğunu ve Siyonist felsefenin çökeceğini” söylediği Holocaust, Siyonistler tarafından, Başta İsrail’in kurulması ve Filistin topraklarının işgali için gerekçe olarak kullanılmıştır.

Holocaust konusu Siyonistler tarafından günümüze kadar gizemli, efsunlu tutulup, kan emici vampirlerin sözde mazlumiyetini vurgulamak, o vampirleri dünya halklarına ezilmiş, katliama uğramış mazlumlar olarak tanıtmak için kullanılmış olsa da, İran İslam Cumhuriyeti ve yetkililerinin gayretleri ile üzerindeki sır perdesi kısmen de olsa açılarak, hakkında ciddi tartışmaların yapılmasına ve yalanların gün yüzüne çıkmasına sebep olmuştur.

Haber’in görselinde de anlaşılacağı üzere, Ahmedinejat’ın ifadesiyle “Siyonist rejimin şah damarı ve temel felsefesi” olan Holocaust yalanına Türkiye ve İran devletlerinin, yine Siyonist bir yayın olan Şalom gazetesinin gözüyle yaklaşımı ortadadır.

Siyonizmin “Siyonist rejimin şah damarı ve temel felsefesi” olan bir mevzu’da, onlarla birlikte olanlar mı, yoksa bu şah damarı kesip, felsefelerinin çökmesine çalışanlar mı Hak ve Hakikat yolundadır acaba ?

Acaba bunlardan hangisinin davranışı kur’an ve Sünnete daha uygundur ?

Bu iki devleti, (İran ve Türkiye’yi) hiç tanımayan birisine bu durum anlatılsa, acaba hangisinin tavrının Sünnet-i Resulullaha uygun olduğunu yani hangisinin gerçek  Ehl-i Sünnet olduğunu düşünür ?

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı