DÜNYAİNSAN HAKLARIMEDYA ANALİZSon DakikaSuriye

VİDEO-Suriye Halkı Esad’ı Kınarken! Türkiye’ye Teşekkürlerini ! Sunuyor

Suriye halkını katledenler ve onların ülkemizdeki temsilcileri geçtiğimiz cuma gününe de bir ad verdiler ve Çoğunlukla çocukları kullanarak  kendi tezgahladıkları küçük çaplı gösterilerle halkın Esad’a karşı olduğu imajını oluşturmaya çalışıyorlar.

Sözde gösterilerde bizim dikkatimizi çeken,küçük grupları çevreleyen ve onların dağılmasını önlemeye çalışan militan tipli insanlar,ayrıca dikkatleri celbeden başka bir hadise ise gösterilerde bol miktarda çocuğun kullanılması.

Olayların başladığı günden bu güne kadar Esad karşıtı diye verdikleri görüntülerin hemen hemen tamamı bu çapta olup,Ülkemizdeki bir seyyar satıcının bile başına toplayabileceği çapta olmuştur ve bu çapta ,çapsız grupların Suriye halkını temsil edip etmediği ise net bir şekilde ortadadır.

Bu görüntüleri Suriye halkının Bilmem ne Cuması diye verenlerin, ülkemizde düzenledikleri Esad karşıtı gösteriler de aynı çapta olmuş,halkımızdan hiç bir destek görmemiştir.Pankartların arkasına saklanarak,kendi dernek ,vakıf ve kuruluşlarının sadece yetkilileri ile gerçekleştirdikleri gösterilerde kısır kalmış halkımız tarafından dışlanmışlardır.

Aşağıda Bahsettiğimiz gösterilerden bazılarını sizlere sunuyoruz,ehl-i vicdan ve ehl-i akıl herkes değerlendirsin lütfen,bu bir halk tepkisimidir yoksa başlı başına bir tezgahmıdır.Videolar kendi sitelerinden alıntıdır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı